Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski spędził Sylwestra z Mandaryną. Wrócili do siebie?
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 01.01.2020 13:16

Michał Wiśniewski spędził Sylwestra z Mandaryną. Wrócili do siebie?

michał wiśniewski
instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski spędził Sylwestra w dosyć nietypowym gronie. Mężczyzna, który dosyć niedawno wszedł właśnie w nowy związek, pokazał się na swoim Instagramie z byłą żoną. Czy to coś może oznaczać? Dlaczego piosenkarz nie świętował z obecną partnerką?

Zazwyczaj wielkie imprezy takie jak Sylwester spędzamy w gronie najbliższych nam osób. Jednak, jak pokazuje Michał Wiśniewski, grono najbliższych niekoniecznie ma swoją ścisłą definicję. Większość osób pewnie nie zaliczyłaby do niego kogoś takiego jak była żona, ale nie musimy wszyscy żyć w taki sam sposób. Piosenkarz zawsze udowadniał, że to my decydujemy, kto jest naszą rodziną.

Michał Wiśniewski spędził Sylwestra z Mandaryną

Piosenkarz wrzucił na swoje konto na Instagramie nagranie z sylwestrowej nocy. Okazało się, że tą Michał Wiśniewski spędził ze swoją byłą żoną, Martą Wiśniewską znaną jako Mandaryna. Z tego powodu w mediach pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, co to oznacza dla ich relacji. W końcu przecież niedawno po raz kolejny się zaręczył.

Jednak to, że celebryci mogliby bawić się wspólnie pomimo tego, że kiedy byli małżeństwem, nie jest takie znowu nieprawdopodobne. W końcu wielokrotnie powtarzają, że udaje im się zachować poprawne stosunki.

Michał nie jest moim wrogiem. My też byliśmy kiedyś małżeństwem, a teraz przybijamy sobie piątkę, mamy dwoje wspaniałych dzieci. Żyjemy w jakiejś patchworkowej sytuacji. Można, a nawet trzeba poukładać relacje — powiedziała Mandaryna dla jastrzabpost.pl.

Mandaryna i Michał Wiśniewski

Podejście sławnej pary jest bardzo dojrzałe. To świetnie, że ludzie potrafią żyć w zgodzie, nawet pomimo przeszłości, która mogłaby być problematyczna. W końcu rozpad ich związku nie był najłatwiejszy dla żadnego z nich.

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski po raz kolejny jest zaręczony.

Michał Wiśniewski

Związek piosenkarza i Mandaryny był intensywny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć
  2. „Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
  4. Sandra Kubicka ma guza. Niezbędna będzie operacja
  5. Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę synowej. Padły wzruszające słowa

źródła: jastrzabpost.pl