Michał Wiśniewski za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pokazał, jaką wiadomość otrzymał w związku z planowanym szczepieniem przeciwko COVID-19. Muzyk sprawdził, kiedy przyjęcie medykamentu będzie możliwe. Z opublikowanego przez gwiazdora komunikatu wynika, że przed nim w kolejce jest od 8 233 568 do 14 781 632 osób do szczepienia. 

Z informacji opublikowanych na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego wynika, że gwiazdor interesuje się kwestią szczepień przeciwko COVID-19. Muzyk prawdopodobnie planuje się zaszczepić, jednak na swoją kolej będzie musiał jeszcze trochę poczekać. 

Michał Wiśniewski: szczepienia przeciwko COVID-19

Z wywiadów udzielanych wszelkim portalom i licznych wypowiedzi Michała Wiśniewskiego można śmiało wywnioskować, że muzyk należy do grona osób, które popierają szczepionki przeciwko COVID-19. 

Artysta wielokrotnie podkreślał, że warto się szczepić i jest to właściwa droga to tego, by w końcu epidemia koronawirusa się zakończyła. W jednym z wywiadów dla portalu Plejada powiedział, jakie ma zdanie na ten temat. 

Słucham lekarzy, którzy wraz z naukowcami zrobili przez ostatni rok absolutnie wszystko, aby doprowadzić do powstania szczepionki – podreślał Michał Wiśniewski, jak podaje plejada.pl

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wychodzę z założenia, że nikt nie planuje na nas masowego mordu. Mam dzieci i chciałbym dla nich jeszcze chwilę pożyć – podsumował. 

Ostatnio na profilu gwiazdora pojawiło się zdjęcie komunikatu, który otrzymał po tym, jak chciał sprawdzić, kiedy będzie mógł się zaszczepić. Wychodzi na to, że w kolejce przed Michałem Wiśniewskim jest od od 8 233 568 do 14 781 632 osób do szczepienia. 

Michał Wiśniewski będzie musiał poczekać na swoją kolej 

Niestety, Michał Wiśniewski będzie musiał jeszcze sobie trochę poczekać na swoją kolej. Z komunikatu, który otrzymał muzyk, wynika, że najprawdopodobniej będzie mógł zaszczepić się przeciwko COVID-19 w okresie między 25 maja, a 5 września 2021 roku, zakładając, że tygodniowo zaszczepi się około 850 000 osób. 

Co więcej, w wiadomości, którą Michał Wiśniewski opublikował, możemy przeczytać, że pełną odporność uzyska dopiero 12 września 2021. 

Dane przedstawione w komunikacie są szokujące, jednak niektórych rzeczy nie da się po prostu „przeskoczyć”. 

Niedawno pisaliśmy także o tym, czym zajmował się Michał Wiśniewski, zanim został sławny, o czym można przeczytać >tutaj<

Zobacz zdjęcie: 

Michał Wiśniewski
Screen z instagram.com/m_wisniewski1972/?hl=pl

Michał Wiśniewski pokazał wiadomość, jaką otrzymał po tym, jak chciał się zaszczepić. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plejada.pl, instagram.com

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.