Michał Wiśniewski zapowiedział kolejne wesele. Zrobimy to przede wszystkim dla siebie i dla naszych dzieciaków – powiedział w rozmowie z Izabelą Janachowską. Przy okazji zdradził, jakie relacje ma z byłymi żonami.

Michał Wiśniewski od niedawna jest szczęśliwym mężem Poli, urodził mu się także kolejny syn. Okazuje się, że małżeństwo ma do zrealizowania jeszcze jeden cen – wesele. Z powodu pandemii trzeba było je przesunąć.

Michał Wiśniewski zapowiedział kolejne wesele

– Każda z moich żon była Matką Polką. Pola też taka będzie, nie zamierzam siedzieć w domu i ona dobrze to rozumie. Poza tym ma już czwórkę dzieci, więc piąte niczego nie zmieni. Jestem przekonany, że świetnie sobie poradzi. Ktoś musi zadbać o rodzinę – mówił Michał Wiśniewski w rozmowie z Na żywo.

Mimo że ślub odbył się już jakiś czas temu, piosenkarz dopiero niedawno pokazał twarz swojej żony. Niestety, małżeństwo cały czas musi czekać na zorganizowanie upragnionego wesela.

Pandemia pokrzyżowała plany niejednej parze w Polsce, w tym państwu Wiśniewskim. Gwiazdor i jego ukochana zamierzają cierpliwie poczekać na zniesienie obostrzeń, by radością podzielić się z bliskimi.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Ślub z Polą był podobny do tego, który wzięliśmy z Magdą. Też nie robiliśmy imprezy. Ten ze względów pandemicznych był skromny, ale myślę, że przyjdzie ten moment, że na pewno spotkamy się raz jeszcze na weselu. Obiecaliśmy to swoim przyjaciołom. Zrobimy to przede wszystkim dla siebie i dla naszych dzieciaków. Teraz nie ma możliwości, by spełnić wszystkie plany – powiedział Izabeli Janachowskiej.

Michał Wiśniewski o byłych żonach

Zapytany o byłe żony Wiśniewski odparł, że wszystkie kochał i z każdą z nich ma dobre relacje. Podobno na każdą z nich może liczyć do dziś.

– Dzisiaj zresztą żyję w innej rzeczywistości absolutnie Polą. Mam nadzieję, że uda nam się to utrzymać do tej przysłowiowej ręki, za którą będziemy się trzymać na samym końcu. Jestem szczęśliwym człowiekiem. Jednak w dalszym ciągu będę miał miłe wspomnienia, bo miałem żony, na które do tej pory mogę liczyć. To jest naprawdę bardzo ważne – powiedział.

Piąty ślub Michała Wiśniewskiego odbył się w kwietniu 2020 roku. Pod koniec stycznia urodził się chłopiec o imieniu Falco Amadeus – piąta pociecha gwiazdora.

Z Mandaryną piosenkarz doczekał się dwójki dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. Z Anną Świątczak ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. 

Zobacz zdjęcia:

Michał wiśniewski
fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski planuje wymarzone wesele.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Dopiero niedawno pokazał twarz żony. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułMinister zdrowia o weselach. Niezwykle ważne szczegóły dla par młodych
Następny artykułIle lat ma Anna Samusionek? Aktorka pokazała, jak wygląda o 5 rano
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.