Michał Wiśniewski jest znany ze swojego bujnego życia uczuciowego. W prasie czy mediach raczej mówi się o jego żonach i potomstwie, nie o homoseksualnej przeszłości. Tymczasem gwiazdor niczego nie ukrywa i mówi wprost: -Byłem w związku z facetem.

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał swojego uczuciowego życia. Artysta nie unikał także tematu homoseksualizmu, raczej to media były bardziej zainteresowane jego żonami i potomstwem. Tymczasem Pudelek dotarł do wywiadu, w którym Michał czyni szczere wyznania na temat swojej przeszłości.

Michał Wiśniewski o swoim homoseksualiźmie

Michał Wiśniewski został zaproszony do rozmowy przez portal gaylife.pl, w którym opowiedział o swojej homoseksualnej przeszłości. Gwiazdor przyznał, że był w związkach z mężczyznami z miłości. 

Dziennikarz był jednak zdziwiony faktem, że w zasadzie, homoseksualizm Wiśniewskiego nie jest tak oczywisty, jak jego heteroseksualizm.

Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczeniawyjaśnił krótko gwiazdor, jak przekazuje pudelek.pl. 

Dziennikarz zadał także pytanie Wiśniewskiemu dotyczące tego dlaczego jego droga potoczyła się wokół rodziny, żon i dzieci.

-Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety – wyjaśnia Michał.

Michał Wiśniewski w związku z facetem

Gwiazdor wiele razy próbował sobie ułożyć życie. Dowodem na to są cztery jego byłe żony i aktualna piąta. Wiśniewski jest też dumnym tatą piątki dzieci. Rozmawiający z Michałem dziennikarz jest zaskoczony, że mężczyzna heteroseksualny ma taką przeszłość. Czy zatem próbował z mężczyzną zbudować prawdziwy związek?

-Gwarantuję ci, były takie próby. Bardzo się starałem.

Nie ma wątpliwości, że Michał Wiśniewski jest najbardziej kolorową osobą w polskim show-biznesie. Michał nigdy niczego nie ukrywa, a nawet jest dumny z tego, że szuka miłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał wiśniewski
fot. m_wisniewski1972, Instagram

Gwiazdor otwarcie przyznaje, że próbował szukać miłości z obiema płciami.

michał wiśniewski
fot. eastnews.pl/TRICOLORS

Wiśniewski z każdą z żon ma dobry kontakt.

michał wiśniewski
fot. instagram.com @m_wisniewski1972

Każde małżeństwo Wiśniewskiego było szeroko komentowane w mediach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie „połknięcia” kajakarek podbija internet
  2. Pilna wiadomość od Ryanair. Czasu jest mało, zostało kilkanaście godzin
  3. Zagadka, która jest prawie niemożliwa do rozwiązania. Wśród sów ukryty jest kot, 98% osób go nie zauważa
  4. Ginekolog: „Większość moich pacjentek popełnia jeden błąd. Mam dość, zacznijcie w końcu myśleć”
  5. Kinga: ”Sprzątałam domy najbogatszych. Powiem wam co się tam wyprawia, normalnemu człowiekowi zrobi się słabo”
  6. Rodzice mogą być spokojni. Decyzja ws pieniędzy z KRUS już zapadła
  7. Potrzebujesz tylko 3 składniki i kilka złotych, by stworzyć błyskawiczne ciasto, które olśni domowników. Idealne dla łasuchów

Źródła: pudelek.pl

 

Poprzedni artykułDziś wchodzą w życie zaostrzone restrykcje. Co z fryzjerem, czy kosmetyczką? Znamy szczegóły
Następny artykułZ ostatniej chwili: Nie żyje znany polski polityk, miał koronawirusa „Brakuje słów, by wyrazić kłębiące się myśli”
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl