Michał Wiśniewski dokładnie 16 lat temu wziąć spektakularny ślub z wokalistką Mandaryną. Wówczas było to wydarzenie, o którym mówiła cała Polska. Nie wiedzieliśmy jeszcze, że śluby dla znanego muzyka będą okolicznością dużo częstszą, niż dla przeciętnego Kowalskiego. Z okazji tej rocznicy, dzisiaj wspominamy wszystkie jego wesela. 

Gwiazdor z pewnością zawsze był rozpoznawany przez wszystkich Polaków. Jeśli nie było to zasługą jego muzyki, to z pewnością styl życia i charakterystyczne, czerwone włosy, sprawiały, że wszyscy zawsze doskonale wiedzieliśmy, kim jest Michał Wiśniewski i czym się obecnie zajmuje. Samemu gwiazdorowi jak najbardziej to odpowiadało, a kamery zapraszał wszędzie. Nawet na swoje wesele.

Ile Michał Wiśniewski miał żon?

Michał Wiśniewski miał cztery żony. W swoim burzliwym życiu związany był z piosenkarką Magdą Femme, Mandaryną, Anną Świątczak i Dominikę Tajner. Z tą ostatnią rozwiódł się zaledwie dwa miesiące temu, jednak w mediach najbardziej echem odbiła się jego relacja z Mandaryną. 

Właśnie dzisiaj upływa 16 lat od tego wydarzenia. Ich ślub transmitowany był na żywo w ramach programu reality show o życiu artysty pod tytułem Jestem, jak jestem. Wesele odbyło się w 2003 roku w Ice Hotel w szwedzkim miasteczku Kirunie, najbardziej wysuniętym na północ mieście tego kraju. 

Z kim jest Michał Wiśniewski?

Obecnie Michał Wiśniewski jest z Pauliną, której istnienie potwierdziła jego była żona, która, jak przyznała, bardzo kibicuje mężowi. Kim jest nowa partnerka Michała Wiśniewskiego? Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego jest osobą spoza branży muzycznej, „spokojną dziewczyną„. Muzyk broni jej prywatności, ścierając się z tego powodu z mediami.

Ostatnio wybuchł wielki skandal, kiedy program Dzień Dobry TVN odmówił zrealizowania materiału o akcji charytatywnej wspierającej dzieci z domów dziecka, ponieważ Michał Wiśniewski nie zgodził się na wywiad z jego partnerką w zamian. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Wiśniewski
fot. Wąsikowska SE, youtube.com

Nazywany jest najbardziej kontrowersyjną osobą w polskim show biznesie.

Michał Wiśniewski
fot. Wąsikowska SE, youtube.com

Ślub gwiazdora z Mandaryną w „iglo” zapamiętają wszyscy. 

Michał Wiśniewski
fot. Wąsikowska SE, youtube.com

Tej jesieni rozwiódł się z ostatnią żoną, Dominiką. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitala na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja „Wspólne święta”
  2. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc

źródła: pudelek.pl, plejada.pl

Poprzedni artykułNajlepsze świąteczne filmy. Top 20 produkcji, przy których poczujesz prawdziwą magię
Następny artykułBeata Ścibakówna jest młodsza od swojego męża o 25 lat. Kiedyś ich związek wzbudzał wiele kontrowersji
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego