Michał Wiśniewski parę dni temu wrzucił na swojego Instagrama wideo z lotniska im. F. Chopina w Warszawie, w którym zakomunikował, że wybiera się do Kijowa. Mało kto wiedział w jakim celu, jednak do sieci trafiły zdjęcia, gdzie znajduje się w towarzystwie… czwórki polskich raperów, a konkretnie Sokoła, Quebonafide, Maty i Kukona podczas zakrapianej imprezy. Zdjęcia zrobione przez ich ukraińskich towarzyszy zrobiły wielki szum w sieci.

Puste butelki po wódce, pudełko po pizzy, dym papierosów i ogólny bałagan. W takiej aranżacji pojawiło się zdjęcie na Instagramie, w którego tle siedzi Michał Wiśniewski w towarzystwie ukraińskich i polskich raperów. Czyżby szykowała się jakaś ciekawa kolaboracja?

Michał Wiśniewski na balandze w Kijowie

Prawdę mówiąc, nikogo raczej nie zdziwi fakt, że artyści z Polski, w tym raperzy wybierają się za wschodnią granicę. Inna sceneria, kultura, pieniądze i często pogoda sprawiają, że jest to dla nich wręcz idealne miejsce do nakręcenia spektakularnego teledysku, a przy okazji poznania ciekawych i atrakcyjnych miejsc.

Kto wie, czy wkrótce nie zobaczymy kolejnego? Ale tym razem może być on zdecydowanie ciekawszy i bardziej zaskakujący niż poprzednie, które już widzieliśmy. Otóż do sieci trafiły zdjęcia z udziałem Michała Wiśniewskiego, który w towarzystwie polskich i ukraińskich raperów baluje w Kijowie.

Piosenkarzowi grupy Ich Troje towarzyszyli tacy goście jak, Quebonafide – twórca QueQuality, Sokół – założyciel jednego z najstarszych polskich labeli hip-hopowych Prosto, oraz dwaj raperzy młodego pokolenia Mata i Kukon. Wszystko wskazuje na to, że panowie szykują dla nas coś specjalnego.

Dobrze znanym twarzom z Polski towarzyszyli także ukraińscy raperzy, którzy w odróżnieniu od naszych rodaków byli znacznie bardziej wylewni w mediach społecznościowych i dokładnie relacjonowali pobyt Polaków w stolicy ich kraju. Jednak największy rozgłos zdobyło zdjęcie opublikowane przez producenta muzycznego współpracującego z Quebo, Forxsta.

Puste butelki po wódce, papierosy i Michał Wiśniewski

Całkiem niedawno Michał Wiśniewski wspominał czasy, w których ślizgał się po schodach, wyrzucając na siebie po pijaku spaghetti, kiedy wszystkiemu przyglądał się jego syn. W tym samym momencie wspomniał, że nie pije już od 6 lat. Jednak, co znajduje się w rękach na zdjęciu piosenkarza?

Wygląda to jak butelka po wódce. Zdjęcia pokazują, że impreza musiała być naprawdę udana. Tatuaże, puste butelki po wódce, pudełka po pizzy, dym papierosowy i ekipa szczęśliwych raperów bez koszulek, wśród których jedyny Wiśniewski siedzi w bluzie z kapturem.

Bez wątpienia impreza nie była dziełem przypadku. Michał Wiśniewski musi szykować dla nas jakąś niespodziankę, jednak patrząc na zdecydowaną przewagę reprezentantów sceny hip-hopowej, to raczej on będzie gościem na ewentualnym projekcie.

Już wkrótce Michał powita na świecie swoje piąte dziecko, syna Falco Amadeusa. Nie wiadomo, czy narzeczona pochwali go za wyczyny na Ukrainie, jednak mamy nadzieję, że impreza, którą widzimy na zdjęciach, jest efektem udanego i pomyślnego projektu muzycznego, na który oczywiście czekamy.

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/forxst

Michał Wiśniewski bawił się z raperami na Ukrainie.

quebonafide
insagram.com/quebahombre

Towarzyszem Michała Wiśniewskiego na Ukrainie był m.in. Quebonafide.

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/wojteksokol/

Na imprezie nie zabrakło także Wojtka Sokoła (z prawej).

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl