Michał Wiśniewski zasłynął nie tylko dzięki swoim, jak się okazało, wiecznie żywym przebojom. Słynny muzyk na ślubnym kobiercu stawał już pięć razy, a owocem jego byłych małżeństw jest czwórka dzieci. Choć dziś gwiazdor nadrabia stracony czas, w rodzinie nie zawsze było kolorowo. Mandaryna ujawniła, ile jej były mąż płacił alimentów.

Mandaryna była drugą spośród pięciu żon wokalisty i lidera zespołu Ich Troje. Jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i po czterech latach i dziesięciu minutach spędzonych na sali rozwodowej, ścieżki tej dwójki się rozeszły. Po latach była żona postanowiła wyznać, jaki był Michał Wiśniewski. Jedna z kwestii, jakie poruszyła, dotyczyła wysokości alimentów. 

Mandaryna i Michał Wiśniewski

Mandaryna i Michał Wiśniewski mają wspólnie dwóję dzieci, 18-letniego Xaviera i 17-letnią Fabienne. Patrząc po wieku pociech gwiazdorskiej pary, aż trudno uwierzyć, że od rozstania tej dwójki minęło już tyle lat, a Michał Wiśniewski zdążył ożenić się jeszcze kilka razy. 

Jak przekazał portal se.pl, Marta Wiśniewska znana jako Mandaryna, w ostatnim czasie była gościem spotkania z cyklu „Prawo bez strachu”, a którym poruszano temat rozwodów i związanych z nimi problemów. Właśnie wtedy z ust kobiety padły słowa, które wielu wprawią w prawdziwe osłupienie. Niewiarygodne, ile alimentów płaci Michał Wiśniewski. Tak niskiej sumy nikt się nie spodziewał. 

  1. Od dziś nie wystarczy samo zasłonienie ust. Policja będzie sprawdzać jeszcze jedną rzecz
  2. Rzecznik rządu zabrał głos. Potwierdził wiadomość, której obawiało się wiele osób
  3. Zacznie się już w najbliższą niedzielę w kościołach w całej Polsce. Zapadła decyzja

Ile Michał Wiśniewski płacił alimentów?

Michał Wiśniewski, jak donosi se.pl, płacił bardzo małe alimenty. 

– Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duże problemy, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 zł, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić… – cytuje słowa Marty Wiśniewskiej portal.

– Sąd powiedział, że to jego dobra wola, a skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 zł na dwójkę dzieci – miała dodać podczas przemowy była żona Michała Wiśniewskiego. 

Jak przekazuje portal, Michał Wiśniewski miał nawet ubiegać się o obniżenie alimentów, co miało mu się udać. Choć dziś byli małżonkowie żyją w zgodzie, a Michał Wiśniewski ma doskonały Kontakt z dziećmi, wiele wskazuje na to, że starych ran nic nie zagoi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mandaryna
fot.instagram.com/marta.mandaryna

Mandaryna i Michał Wiśniewski mają dwójkę dzieci.

Michał Wiśniewski
Fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Jak się okazuje, gwiazdor płacił na nie bardzo małe alimenty.

mandaryna
Fot. TRICOLORS/East News

Marta Wiśniewska powiedziała o wszystkim na forum.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ukryta kamera nagrała, co zwierzęta robią w nocy. Nikt się nie spodziewał
  2. Igor wyjawił całą prawdę o epidemii w Chinach. Właśnie wrócił, mówił o maseczkach
  3. Wśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
  4. Pilna wiadomość w sprawie uczniów, będą wyjątki w strefie żółtej i czerwonej. Jest komunikat Ministerstwa Edukacji
  5. Komunikat Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o 3 zasady, każdy Polak musi się dostosować od zaraz
  6. Zostawisz znacznie więcej pieniędzy w kieszeni. Świetna wiadomość dla klientów dwóch wielkich banków

źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułPrawda wyszła na jaw, lata temu Dagmara Kaźmierska pojawiła się w serialu na Polsacie. Zagrała niezłe ziółko
Następny artykułNagła, niespodziewana zmiana w obostrzeniach. Ministerstwo właśnie przekazało najnowsze wieści
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.