Michał Wiśniewski opublikował na swoim InstaStories nagranie, którym podzielił się bardzo smutną informacją. Zaplanowany na 21 marca w Domu Katolickim w Sandomierzu koncert akustyczny został odwołany. Z użyciem specjalnego filtra na Instagramie udawał, że płacze.

Koncert akustyczny w Sandomierzu miał odbyć się pod hasłem – Michał Wiśniewski Akustycznie część I – A NIECH GADAJĄ. Niestety, wszystko zostało odwołane, a wokalista nie krył swojego rozczarowania.

Michał Wiśniewski opublikował przykre nagranie

W Sandomierzu wszyscy byli przygotowani na wielkie wydarzenie, którego główną gwiazdą miał być Michał Wiśniewski. Piosenkarz miał zaprezentować na żywo wszystkie hity zespołu Ich Troje w wersji akustycznej. Towarzyszyć miała mu także Ania Świątczak.

Na koncercie miały wybrzmieć takie hity jak: A wszystko to…, Powiedz, Zawsze z Tobą chciałbym być, Kochaj mnie Kochaj, czy Wypijmy za to!, ale także A niech gadają, Mandy, Nienawiść, Czekanie, Papierosy, wóda, sex, czy Zawsze naprzód nigdy wstecz. Lider zespołu Ich Troje przygotował nawet na tę okazję trzy rodzaje biletów, z czego dwa umożliwiały fanom spotkanie z Michałem twarzą w twarz.

Niestety piosenkarz poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, że do długo wyczekiwanego przez fanów i jego samego koncertu niestety nie dojdzie. Z użyciem imitującego płacz filtra opublikował nagranie na InstaStories, w którym podał, że:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Może to nie jest śmieszne, ale znowu odwołali nam koncert – powiedział Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski o Sławomirze Świerzyńskim

Michał Wiśniewski niedawno udzielił wywiadu dla serwisu Plejada, w którym skomentował osobę Sławomira Świerzyńskiego i jego ostatnie ,,wyczyny”. Gwiazdor nie miał wątpliwości, że to wszystko jest oszustwem:

– To, co robi Świerzyński, to jest oszustwo. Trzeba to bardzo klarownie zaznaczyć, bo nie ja jestem jedynym, którego wyrolował. To jest po prostu krętacz, któremu się wydaje, że jest cesarzem disco polo – mówił Wiśniewski.

Wyraził także swoje zadowolenie, że media zajęły się sprawą podpisywania się Świerzyńskiego pod nie swoimi tekstami muzycznymi:

– W dyskografii Świerzyńskiego są utwory, które są po prostu zerżnięte i cieszę się, że Onet się tym zajął. Bartek Sąder miał z tym bardzo duży problem. Wydzwonił praktycznie wszystkich, żeby nikogo nie skrzywdzić, bo to jest rzetelny człowiek. Nagle okazało się, że Świerzyński bezczelnie podpisał się pod nieswoimi utworami – dodawał.

Co o tym sądzicie?

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski
fot. instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski podał na Instagramie smutną wiadomość.

Michał Wiśniewski
fot. instagram/m_wisniewski1972

Jego koncert w Sandomierzu został przełożony.

Michał Wiśniewski
fot. instagram/m_wisniewski1972

Wokalista nie powiedział na kiedy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl