Michał Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa. Artysta wychowywał się w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Po wielu latach mogliśmy obserwować, jak gwiazdor odnawiał kontakt z biologiczną matką. Niestety, z ojcem nigdy nie będzie mu to dane. Tata Wiśniewskiego popełnił samobójstwo. Patrząc dziś na zdjęcie artysty z ojcem, można odnieść wrażenie, że byli oni niemal identyczni. To niewiarygodne. 

Kiedy jego ojciec popełnił samobójstwo, Michał Wiśniewski został przyjęty przez mieszkająca w Niemczech ciotkę. Z matką biologiczną odnowił kontakt po wielu latach, kiedy kobieta zaczęła leczyć się, że swojego alkoholizmu. Piosenkarz mało mówi o ojcu, pokazał ich wspólne zdjęcie.

Michał Wiśniewski: tata popełnił samobójstwo

Piosenkarz opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z tragicznie zmarłym ojcem. Mężczyzna pokazał starą fotografię, ich ostatnie wspólne zdjęcie.Ostatnie zdjęcie z tatą – opisał je.

Internautów bardzo wzruszyło to zdjęcie. Wiele osób komentowało to, że piosenkarz jest bardzo podobny do zmarłego taty. – Podobny jesteś do taty, pozdrawiam cię serdecznie Michał – napisała jedna z komentujących na Instagramie osób. – Ostatnie zdjęcie z tatą…zawsze z sentymentem tez patrzę…

Trudne stosunki z rodziną

O swoich relacjach rodzinnych Michał Wiśniewski wypowiedział się dla magazynu Chcemy Być Rodzicami:

– Kiedy tata popełnił samobójstwo, na pogrzeb do Polski przyjechała jego siostra. Ona od dawna próbowała mnie adoptować, tylko nie mogła dogadać się z rodziną zastępczą, nawet próbowała ich przekupić paczkami z RFN, co jednak nie przyniosło skutku. (…) Ostatecznie ciotce udało się mnie zaadoptować. Pojechałem do niej do Niemiec, i to skończyło się tragicznie, bo po pół roku dała mi plastikowy worek z rzeczami i wysłała z powrotem – opowiedział o swojej trudnej młodości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Wiśniewski

instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski

instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski

instagram.com/m_wisniewski1972

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nasyłanie dronów i czarna lista. Kulisy pracy w TVP ujawnione przez byłego pracownika stacji
  3. ‚Ojciec dziecka wysyła nam 300 zł alimentów, chociaż sam zarabia fortunę. Mówi, że niedługo odbierze mi córkę”
  4. Grzegorz Krychowiak wziął ślub. „Najlepszy gwiazdkowy prezent”
  5. Kim jest mąż Bogumiły Wander? Przystojny kapitan do dziś budzi zainteresowanie kobiet
  6. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

źródła: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykuł2-letnia córka znanej gwiazdy dostała luksusowy dom. Taki prezent sprawiła jej babcia
Następny artykułJak nazwać kota? Naukowcy mają na ten temat teorię
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego