Michał Wiśniewski zdecydowanie nie zwalnia tempa. Polski Casanova po raz kolejny zaręczył się. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdora w niedalekiej przyszłości czeka piąty już ślub. O ile doniesienia dotyczące rzekomej ciąży nowej partnerki nie zostały potwierdzone, tak w tym przypadku dowody wydaje się niezbite. 

Artysta oprócz muzyki słynie też ze swojej kochliwości i krótkich, lecz bardzo intensywnych związków. W ostatnim czasie media obiegła kolejna szokująca wiadomość. Paulina, nowa partnerka celebryty, którą poznał na jednym z portali randkowych przyjęła jego zaręczyny. Wszystko wskazuje na to, że kolejna kobieta wpisze się na stałe w dziennik romansów uwielbianego piosenkarza. 

Michał Wiśniewski zaręczył się

Lider zespołu Ich Troje zdecydowanie nie powinien narzekać na monotonię i brak zainteresowania płci przeciwnej jego barwną postacią. Wydawać by się mogło, że rozwód z czwartą już żoną, Dominiką Tajner, na krótką chwilą ostudzi jego miłosne zaloty i chęć do poznawania nowych kobiet.

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że mężczyzna po raz kolejny się oświadczył. Jego wybranka, Paulina podobne jak piosenkarz może pochwalić się całkiem pokaźną gromadką dzieci. Na początku lipca wprowadzić miała się do podwarszawskiej wilii z czwórką pociech. 

Kim jest nowa dziewczyna Wiśniewskiego?

Para poznała się na jednym z portali internetowych. Nowa wybranka 46-latka ma na imię Paulina i w przeciwieństwie do byłych partnerek  nie ma nic wspólnego z branżą muzyczną. 

W ostatnim czasie media obiegła wiadomość o ich zaręczynach. Wszystko wskazuje na to, że Michał Wiśniewski niedługo po raz kolejny wypowie sakramentalne TAK na ślubnym kobiercu. Jak donosi portal Pudelek.pl jakis czas temu na profilu znjomego pary pojawiło się zdjecie opatrzone jednoznacznym komenatrzem: 

– Po zaręczynach Michała i Poli – napisał użytkownik. 

Co więcej, Michał Wiśniewski zmienił też swój status związku na zaręczony. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

brat
instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski nie zwalnia tempa.

Michał Wiśniewski
fot. Wąsikowska SE, youtube.com

Niedawno odbywała się rocznica jego ślubu z Mandaryną nadawanego w telewizji.

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/dominika_tajner

Niespełna rok temu Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną.

 

 

Poprzedni artykułDziewczynka myślalała, że nieznajomy mężczyzna to Mikołaj. Jego reakcja mówi więcej niż tysiąc słów
Następny artykułJamnik został znaleziony w opłakanym stanie. Ktoś związał mu łapki i pyszczek
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.