Michał Wiśniewski weźmie piąty ślub? Gwiazdor polskiego show-biznesu to prawdziwy amant. Lider Ich Troje na swoim koncie ma już 4 żony i niezliczone romanse, kobiety niezaprzeczalnie szaleją na jego punkcie. W rozmowie z Twoim Imperium Wiśniewski powiedział kilka słów za dużo, czy szykuje się 5 ślub i 5 żona?

Michał Wiśniewski planuje już 5-ty ślub z rzędu. Gwiazdor  ewidentnie nie lubi być sam i zdecydowanie nie stroni od ukrywania swoich partnerek w sieci. Wokalista chętnie udziela się w mediach społecznościowych i nie owija w bawełnę. Niedawno pisaliśmy o tym, że stracił miliony przez koronawirusa.

Michał Wiśniewski: żona

Jak podaje jastrzabpost.pl, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner, zakończyli swój związek ponad rok temu, ale nadal utrzymują dobre relacje. Każde z nich poszło bowiem w swoją stronę i odnalazło miłość z kimś innym- u boku Michała pojawiła się tajemnicza Paulina. 

To właśnie z tą kobietą Michał Wiśniewski spędza czas kwarantanny. Gwiazdor w wywiadzie dla Twojego Imperium zdradza, że ich miłość kwitnie:

-Niedawno minął rok, odkąd jesteśmy razem i samych nas dziwi, że tak idealnie do siebie pasujemy – potwierdził gwiazdor. 

Wokalistę zapytano, czy myśli już o ślubie. Bez zwlekania odpowiedział, że jak najbardziej. Potwierdził, że nie jest typem człowieka, który lubi być sam oraz poprosił, by wszyscy dali mu być sobą. 

  1. Anna Mucha znów zakochana? Gwiazda spotyka się z tajemniczym biznesmanem
  2. Z ostatniej chwili: minister wystosował pilny apel do wszystkich Polaków. Sytuacja jest poważna
  3. Najtańsze sklepy w Polsce. Gdzie jest najtaniej? To wcale nie Biedronka, ani Lidl

Michał Wiśniewski i jego byłe żony

Wiśniewski planuje już piąty ślub. Pamiętacie jeszcze jego poprzednie żony? Pierwszą z nich była Magda Femme, ówczesna wokalistka Ich Troje. Kolejną była Mandaryna, a ich legendarny ślub przeszedł do historii. Gwiazda odzyskała swoją świetność w 2018 roku za sprawą imprez organizowanych przez Vogule Poland.  

Trzecia żona Michała Wiśniewskiego to również wokalistka zespołu- Anna Świątczak. Para wzięła aż dwa śluby, a drugi z nich odbył się w 2007 roku w Las Vegas. Ostatnią wybranką przed tajemniczą Pauliną była Dominika Tajner. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Wiśniewski
Fot. instagram.com/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski zdradza, że planuje już kolejny ślub

michał wiśniewski
fot. instagram.com @m_wisniewski1972

Mężczyzna nie odnosi się do faktu, że był panem młodym już 4 razy.

Michał Wiśniewski
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 28.08.2018 Jesienna ramowka telewizji Polsat n/z: WISNIEWSKI MICHAL ZONA TAJNER-WISNIEWSKA DOMINIKA

Dominika Tajner i gwiazdor, pozostają w dobrych relacjach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pracownik firmy kurierskiej zakażony koronawirusem. Wszczęto procedurę, zarządzono kwarantannę
  2. Jest oficjalne stanowisko rządu Korei Płd. Wyjawili stan Kim Dzong Una, ogromne zaskoczenie
  3. Eleni kończy dziś 64 lata. Artystka nie miała lekkiego życia, czego jej życzycie?
  4. Nigdy nie róbcie z nimi dwóch rzeczy. Wystarczy chwila nieuwagi, a konwalie mogą zabić
  5. Izabela Janachowska wpadła na pomysł, jak zarobić w czasie pandemii. Panny młode będą zachwycone
  6. Minister podała datę odmrożenia gospodarki. Wiele osób, może być zaskoczonych

Źródło: jastrzabpost.pl/ eska.pl

 

Poprzedni artykułPolsat uczcił pamięć po Ewie Żarskiej. Ujawniono, co robiła przed śmiercią
Następny artykułDorota Szelągowska sama pofarbowała włosy. Efekt jest powalający, sami oceńcie
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.