Michał Wiśniewski, który z polskim show-biznesem związany jest od blisko 30 lat, postanowił przerwać milczenie w najgłośniejszej sprawie ostatnich dni. Lider Ich Troje, wspominając nagrywanie jeden z płyt, przyznał, że spotkał się z problemem pedofilii w świecie gwiazd. Była zmowa zmilczenia – wyznał w rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską w programie #Hot.
 
Choć Michał Wiśniewski nie został przedstawiony we wstrząsającym dokumencie Nic się nie stało Sylwestra Latkowskiego, piosenkarz zabrał głos w sprawie. W przeciwieństwie do niektórych gwiazd wokalista nie ukrywa, że opisany w filmie problem pedofilii w polskim show-biznesie istnieje.
 
 
Michał Wiśniewski o pedofilii w show-biznesie
 
Michał Wiśniewski w polskim show-biznesie obecny jest od 30 lat. Gwiazdor przez ten długi czas miał okazję poznać niejedno nazwisko i widzieć niejedno, niestety, nie zawsze z dobrej strony. W rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską, prowadzącą program #Hot, postanowił przerwać panującą od lat zmowę milczenia.
 
 
– W 1999 r. nagrywaliśmy trzecią płytę zespołu Ich Troje. Są tam dwa utwory, które nagrywaliśmy z Polskimi Słowikami z Poznania, a ich dyrygentem był Wojciech Krolopp – wspomniał w rozmowie Wiśniewski.
 
Mówił tu o znanym przypadku dyrygenta Wojciecha Kroloppa, w stosunku do którego oskarżenia o molestowanie nieletnich pojawiały się już od lat 60, jednak przed sądem stanął dopiero w 2004 roku.
 
– Nie mieliśmy wtedy zielonego pojęcia, jaka jest sytuacja. Aczkolwiek podejrzenia wobec Kroloppa, gdzieś w przestrzeni, cały czas istniały. Była zmowa zmilczenia – wyznał Michał Wiśniewski, poruszając temat Wojciecha Kroloppa, który w 2004 roku został skazany za pedofilię.
  1. Agnieszka Hyży przerwała milczenie. Powiedziała całą prawdę o swoim mężu: „To nasze ostatnie wspólne zdjęcie”
  2. Właśnie napłynęła wiadomość o Elżbiecie Jaworowicz. Kultowa prezenterka potwierdziła doniesienia
  3. Zdjęcie ślubne, które uwielbiali. Po latach zauważyli wstrząsający szczegół

Nic się nie stało i gwiazdy

Choć Michał Wiśniewski zdobył się na mocne wyznanie, po dokumencie Sylwestra Latkowskiego, który opowiada o pedofilii w Zatoce Sztuki w Sopocie i polskim świecie show-biznesu, wiele gwiazd zarzuca reżyserowi pomówienia

Przeciw TVP i reżyserowi Nic się nie stało, które wystawiło na świecznik wiele znanych nazwisk, pozew ma złożyć Kuba Wojewódzki, a głos w kontrowersyjnej sprawie zabrał również Borys Szyc. Według Sylwestra Latkowskiego, w sprawę miał być zamieszany również Radosław Majdan i Jarosław Bieniuk. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

michał wiśniewski
@ewawt, Instagram

Michał Wiśniewski w rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską, prowadzącą program #Hot, poruszył temat pedofilii w show-biznesie.

była żona
Fot. youtube.com/Michał Wiśniewski

Muzyk przyznał, że rzeczywiście w przeszłości spotkał się z przemilczeniem tematu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wybuchło ognisko koronawirusa na Mazowszu. Niepokojące informacje ze szpitala w Radomiu
  2. Gigantyczna ofiara epidemii. Zaskakująca i bardzo przykra wiadomość obiegła światowe media
  3. Ważna wiadomość dla wiernych. We wszystkich kościołach w Polsce nadeszły ogromne zmiany
  4. Od maja jeden z towarów podrożał o ok. 75%. Ma być jeszcze gorzej
  5. Kasia Kowalska w ironiczny sposób skomentowała koncert TVP. Zapomniała już o swoim w Ciechanowie?
  6. Majątek nowej prezes Sądu Najwyższego zwala z nóg. Ujawniamy

źródło: gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułFryzjerka zalała się łzami po spojrzeniu na rachunek. Nigdy nie zapomni, co się wydarzyło
Następny artykułWidzowie Polsatu go uwielbiali. Niestety, przez chorobę musiał zakończyć karierę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.