Michał Wiśniewski to amant jakich mało. Kobieciarz długo nie potrafi być sam, z czym za bardzo się nie kryje. Wokalista Ich Troje, niedawno wziął ślub ze swoją piątą już żoną. Jak informuje Pudelek, na ceremonii z tajemniczą Pauliną, pojawiło się zaledwie kilka osób. Gwiazdor ma jednak pomysł, jak to sobie odbić. Ciekawi?

Michał Wiśniewski wziął już 5. ślub! Gwiazdor ewidentnie nie lubi być sam i zdecydowanie nie stroni od ukrywania swoich partnerek w sieci. Niedawno pisaliśmy, że planuje ślub z Pauliną. Jak donosi pewne źródło Faktowi, ceremonia się już odbyła. Teraz wokalista planuje więc kolejną huczna imprezę.

Michał Wiśniewski chce urządzić wesele

Michał Wiśniewski chętnie udziela się w mediach społecznościowych i nie owija w bawełnę. Gwiazdor lubi robić wokół siebie dużo szumu i zdecydowanie nie stroni od głośnych imprez. Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy, że Wiśniewski ślub z Pauliną ma dopiero w planach, okazuje się jednak, że ceremonia się już odbyła. 

– Tym razem nie mógł zrobić większej imprezy. Na ślubie z Pauliną było tylko kilka osób. Chce to nadrobić i z myślą o ukochanej i przyjaciołach planuje zrobić weselisko z przytupem – donosi źródło magazynu Fakt.

Wokalista ma jednak nadzieję, że wesele uda się zrobić jesienią, ponoć wstępnie zakłada zabawę we wrześniu. Impreza, jak wszystkie poprzednie, ma być huczna. 

  1. Nie żyje gwiazdor kinowych hitów. Rodzina przekazała smutne wiadomości, miał 53 lata
  2. Rząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Rodzice poznali kluczową datę
  3. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie gdy była nastolatką. Dziś aktorka walczy o każdy oddech, szpital nie może jej przyjąć

Michał Wiśniewski: ślub po raz piąty

Michał Wiśniewski słynie z wesel z przytupem. W jego stylu nie są raczej skromne ceremonie w towarzystwie najbliższych. Jak podaje Pudelek, większość z czterech wesel muzyka musiała odbyć się z pompą.

Najbardziej pamiętną imprezą okazał się ślub z Mandaryną w lodowym zamku, a także drugie wesele z Anią Świątczak, które odbyło się (UWAGA) w Las Vegas. Kim byłby Wiśniewski, gdyby nie został pobłogosławiony przez przebranego Elvisa Presleya?

Wokalista Ich Troje postawił również na elegancką ceremonię na Mazurach. Bajkowy ślub brał wówczas z Dominiką Tajner. Aż strach pomyśleć, na co wpadnie tym razem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Wiśniewski
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS
WARSZAWA. 29.03.2012
STRELLSON – OTWARCIE SKLEPU
N/Z: WISNIEWSKI MICHAL

Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty.

michał wiśniewski
fot. instagram.com @m_wisniewski1972

Wokalista planuje huczne wesele jesienią.

Michał Wiśniewski
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 28.08.2018 Jesienna ramowka telewizji Polsat n/z: WISNIEWSKI MICHAL ZONA TAJNER-WISNIEWSKA DOMINIKA

Czy tajemnicza Paulina okaże się ostatnią żoną muzyka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pracownik Ikei zakażony koronawirusem. Niepokojące wpisy w internecie, padły poważne zarzuty
  2. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości
  3. Każde dziecko bez problemu rozwiąże tę zagadkę. Większość dorosłych nie jest w stanie podać dobrej odpowiedzi
  4. Kacperka szuka już ponad 200 osób. Ujawniono zupełnie nowy scenariusz zaginięcia
  5. Suczka codziennie sama podróżuje autobusem. Pasażerowie byli wzburzeni, potem zauważyli jej obróżkę
  6. Na światło dzienne wyszły nowe fakty o dniu zaginięcia małego Kacperka. Co mogło się wydarzyć w Nowogrodźcu?

Źródło: pudelek.pl 

Poprzedni artykułKobieta w ciąży pokazuje psu swój brzuszek. Reakcja ogromnego psiaka jest błyskawiczna
Następny artykułKoronawirus: Jest ważny apel Belgów. Jedzcie frytki przynajmniej dwa razy dziennie
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.