Michał Wiśniewski w marcu złożył razem z Dominiką Tajner papiery rozwodowe. Para rozstała się po siedmiu latach małżeństwa. Okazuje się jednak, że stosunki między byłymi małżonkami nie oziębiły się, a Michał Wiśniewski wspiera byłą żonę w trudnych chwilach.

Michał Wiśniewski doskonale zna problemy finansowe. Teraz media informują o długach, które mają on i jego była żona. Okazuje się, że para jest w poważnych kłopotach finansowych. Piosenkarz jednak wspiera Dominikę Tajner.

Michał Wiśniewski w długach

Dominika Tajner przeżywa trudne chwile. Media od czwartku donoszą, że  jest podejrzana o wyłudzenie pożyczki na kwotę miliona złotych. Gwiazda jednak twierdzi, że doniesienia nie są prawdziwe. Była żona piosenkarza twierdzi, że zaciągniętego kredytu nie zobaczyła ani złotówki. Prokuratura jednak umorzyła sprawę zgłoszoną przez Dominikę Tajner.

Okazuje się, że byłe małżeństwo ma dużo długów ze względu na liczne zaciągane kredyty. Michał Wiśniewski miał zaciągnąć w 2006 roku kredyt na 2,4 miliony złotych. Dominika Tajner zalega milion złotych. Okazuje się jednak, że kłopoty finansowe piosenkarza są mniejsze niż byłej żony, gdyż ogłosił zawczasu upadłość konsumencką.

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/dominika_tajner

Piosenkarz wspiera byłą żonę

Michał Wiśniewski wyznał w rozmowie z portalem Plejada, że i on, jak i Apoloniusz Tajner, mocno wspierają zadłużoną Dominikę. 

– Oczywiście, Dominika zawsze będzie mogła liczyć na moje wsparcie — powiedział Michał Wiśniewski.

Teraz Dominika Tajner usłyszała  w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga pierwsze zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu. Gwiazda jednak nie przyznaje się do czynu i odmawia złożenia wyjaśnień. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał wiśniewski
instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski wspiera Dominikę Tajner.

michał wiśniewski
instagram.com/m_wisniewski1972

Piosenkarz doskonale zna problemy finansowe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Jolanta Kwaśniewska wystartuje w wyborach prezydenckich? Znamy oficjalne stanowisko Pierwszej Damy
  3. Uwielbiana aktorka była bita przez męża. „Prawie rozerwało mi gałkę oczną”
  4. Była polską gwiazdą rocka, zmarła na ulicy w drodze na zakupy. Nikt z przechodniów jej nie pomógł
  5. Smutna wiadomość dla fanów „Mam Talent”. Odszedł uwielbiany gwiazdor
  6. Szybki test „diamentowego palca” pokaże, czy chorujesz na nowotwór. Zrobisz go w 2 minuty, a możesz uratować swoje życie

źródło: pudelek.pl, gwiazdy.wp.pl

Poprzedni artykułTo były ostatnie słowa córki Ewy Błaszczyk. Potem zapadła w śpiączkę
Następny artykułDziewczynka chciała wyglądać jak mamusia. Koniec nagrania ujawnia bolesną prawdę [WIDEO]
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.