Michał Wiśniewski swojego czasu był niezaprzeczalnie największą gwiazdą w Polsce. Razem z zespołem Ich Troje robili dosłownie furorę na wszystkich festiwalach. Ludzie ich kochali. Za wielkim sukcesem stały również wielkie pieniądze i ogromne problemy, z którymi do dziś boryka się lider zespołu. Ta choroba zabija człowieka co 10 sekund.

Niedawno pisaliśmy wam o tym, że Michał Wiśniewski został bankrutem. Gwiazdor przyznał, że roztrwonił majątek wart 35 milionów złotych.

Muzyk nie miał problemu z wydaniem zarobionych pieniędzy i żył chwilą. Organizował mocno zakrapiane imprezy, kupował nowe samochody, apartamenty, a nawet prywatny samolot!

Michał Wiśniewski nie miał również łatwego dzieciństwa. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a matka piła i zaniedbywała go na tyle, że trafił do domu dziecka. Jego życie można porównać do bajki o Kopciuszku, zaczynał z niczym, a potem miał wszystko. Tak ogromne zawirowania odbijają się na jego psychice do dziś. Artysta zmaga się z poważną chorobą, która zabija miliony osób na całym świecie.

Michał Wiśniewski cierpi na straszną chorobę

Kiedy Wiśniewski stracił swój majątek i wpadł w okropny nałóg. Chodzi o alkoholizm. Co roku z powodu picia alkoholu na świecie umierają 3,3 mln ludzi – więcej niż łącznie na AIDS, gruźlicę i na skutek przemocy – alarmuje Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). To oznacza, że co 10 sekund ktoś umiera z powodu alkoholu.

Podobnie jak kiedyś jego matka, dziś Michał Wiśniewski zmaga się z chorobą alkoholową. Nałóg okazał się na tyle wyniszczający, że artysta zdecydował się na tzw. „zaszycie się”. Polega to na wszyciu w skórę lekarstwa, które w połączeniu z alkoholem powoduje niewyobrażalnie przykre objawy.

Wiśniewski w wywiadzie powiedział:

–  Nie byłem skierowany na przymusowe leczenie ani tego nie potrzebowałem. Wypiłem morze wódki, a zaszyłem się, bo po prostu chcę odpocząć. Ale na scenie zawsze byłem trzeźwy.

źródło: pikio.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sąd bezwzględny. 30 latek musi wyprowadzić się od rodziców
  2. Słynna blogerka nie żyje. Przegrała walkę z rakiem
  3. Czarna czekoladka jako Meghan Markle. Ta reklama wywołała ogromny skandal
  4. Ile naprawdę zarabia córka Tuska? Opadną wam szczęki
Poprzedni artykułZdjęcie pupy na instagramie Agnieszki Dygant. Mamy jej oficjalny komentarz
Następny artykułWstrząsające słowa córki zmarłego Roberta Leszczyńskiego