Michał Wiśniewski nie miał łatwego życia. Chociaż odniósł spektakularny sukces jako artysta, jego życie osobiste nie zawsze układało się pomyślnie. Była żona gwiazdora zdobyła się niedawno na szokujące wyznanie. Ujawniła, że przed laty poroniła ich wspólne dziecko: Nie ma większego bólu – opowieść kobiety chwyta za serce!

Cała Polska nuciła jego piosenki, a bilety na koncerty wyprzedawały się w błyskawicznym tempie. Niestety, Michał Wiśniewski zaznał także w życiu wiele cierpienia. Do listy nieszczęść, jakie na niego spadły, doszła utrata dziecka. Była żona piosenkarza przyznała, że w trakcie trwania ich małżeństwa straciła swoje nienarodzone maleństwo. Jak Michał Wiśniewski zareagował na tragiczną wiadomość? 

Michał Wiśniewski: była żona artysty poroniła. Co się stało?

Anna Świątczak była członkinią zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski, lider grupy, zakochał się w ślicznej artystce z wzajemnością i w 2006 roku wzięli ślub. 

Chociaż para rozwiodła się zaledwie pięć lat później, zdążyła doczekać się narodzin dwóch córek: Etiennette Anny i Vivienne Vienny. Niestety, jak wyznała artystka, jedna z ciąż zakończyła się poronieniem. Wszystko wyszło na jaw, gdy Anna Świątczak zdecydowała się umieścić wyznanie na blogu Ich Troje. 

– Dziś chce – chyba najbardziej dla siebie to zrobić – taki ostatni etap terapii. Straciłam dziecko – prawie sześciotygodniowego maluszka – nie ma większego bólu na tym świecie. Organizm był jeszcze za słaby – mój mąż powiedział, że ono tylko zmieniło datę przybycia – powinniśmy czekać i uszanować jego decyzję – cytuje wpis plotek.pl

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Michał Wiśniewski wspierał swoją ukochaną w tamtych ciężkich chwilach. Na szczęście małżonkowie nie porzucili marzeń o kolejnym dziecku i na świecie pojawiła się Vivienne. 

Co robi Michał Wiśniewski?

Niestety, małżeństwo Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak nie przetrwało próby czasu. Ich rozwód miał miejsce w 2011 roku. Zaledwie rok później 30 czerwca 2012 roku piosenkarz poślubił obecną partnerkę, Dominikę Tajner.

Wydawało się, że Michał Wiśniewski nareszcie odnalazł kobietę swojego życia. Jednak ku ogromnemu zaskoczeniu wszystkich, nie wyłączając samej Dominiki, artysta złożył pozew o rozwód. Załamana kobieta podzieliła się z fanami smutną wiadomością na Facebooku, jednak po krótkim czasie usunęła post. Jak informuje fakt.pl, Tajner wyprowadziła się już z ich wspólnego domu.

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak przeszli przez ogromną tragedię. Na szczęście oboje bardzo się wspierali i zostali rodzicami kolejnej córeczki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał wiśniewski
fot. instagram.com @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski i jego była żona przeżyli ogromną tragedię. Co się stało?

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.