Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski błaga o pomoc! Los go nie oszczędza
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 16.03.2018 15:05

Michał Wiśniewski błaga o pomoc! Los go nie oszczędza

Michał Wiśniewski
Fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski był jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Artysta miał wielu fanów i miliony na swoim koncie bankowym. Niestety, teraz nie wiedzie mu się tak dobrze, dlatego prosi swoich fanów o pomoc! 

Piosenkarz w szczytowych momentach swojej kariery mógł sobie pozwolić na wszystko. Wiśniewski nie żałował zarobionych pieniędzy i roztrwaniał je na to, co w danej chwili przyszło mu do głowy. Artysta latał prywatnym helikopterem i organizował w swojej posesji huczne imprezy. Teraz niestety nie dysponuje takim majątkiem i potrzebuje wsparcia finansowego.

Michał Wiśniewski potrzebuje 50 tysięcy złotych!

Artysta dzień przed swoimi urodzinami, które obchodzi 8 sierpnia, planuje wydać nową płytę. Będzie to kolejny krążek stworzony we współpracy z Andrzejem Wawrzyniakiem. Niestety żadnego z artystów nie stać, aby wydać płytę samodzielnie, dlatego stworzyli w tym celu zbiórkę w Internecie.

Do dnia 11 kwietnia muzycy planują zebrać kwotę w wysokości 25 tysięcy złotych. Zebrane pieniądze chcą przeznaczyć na: wynajęcie studia, miks oraz finalnie, stworzenie okładki i tłoczenie płyt. Cały projekt wyceniony został na 50 tysięcy złotych, których Wiśniewski i Wawrzyniak nie posiadają.

Na ten moment zbiórkę wsparło 55 osób, zasilając konto o 8640 złotych. Najwyższa wpłacona kwota to tysiąc złotych, która wpłynęła dwukrotnie. Jest to pakiet firmowy, za który muzycy w podziękowaniu ofiarują: podziękowanie w formie certyfikatu PDF, logotyp firmy na płycie, 4 bilety VIP, a także 4 płyty z autografami autorów.

Za czasów, kiedy Ich Troje było na szczytach wszystkich list przebojów, a ich hity były grane we wszystkich rozgłośniach radiowych, Michał mógłby wydać sam nawet kilka płyt. Szkoda, że jego sukces trwał tak krótko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzina zastępcza: siostry spotkały się po latach i zrobiły sobie zdjęcie. Ale się zmieniły!
  2. Znana polska modelka dostaje GROŹBY OBLANIA KWASEM. Powód szokuje
  3. Przerażające wyznanie Dody! „Śmiałam się, gdy zabijałam”

Źródło: pikio.pl