Michał Wiśniewski: córka gwiazdora już niedługo wkroczy w burzliwy okres nastoletniego buntu. Jednak na razie 12-latka nadal pozostaje dumą swoich rodziców! Pozwalają jej nawet na drobne szaleństwa, które spotkałyby się z oporem ze strony większości matek i ojców. Tym razem dziewczynka… ufarbowała włosy na platynowy blond! Zmieniła się nie do poznania. Mama i tata nie żałują, że pozwolili córce na taki ruch? Możecie się nieźle zdziwić.

Mimo że wokalista Ich Troje pozostaje rozwiedziony z matkami swoich dzieci, gwiazdor nie należy do nieodpowiedzialnych ojców, którzy po rozstaniu przerzucają całą troskę o pociechy na byłe partnerki. Wręcz przeciwnie — ogromnie angażuje się w wychowanie i opiekę nad całą czwórką. Niedawno cała uwaga mediów skupiła się na jednej z córek muzyka. Powód? 12-latka zdecydowała się na radykalną metamorfozę i ufarbowała swoje ciemne włosy na platynowy blond. Zmiana wyszła jej na dobre? Internauci nie pozostawili żadnych wątpliwości, co sądzą o nowej fryzurze dziewczynki!

Michał Wiśniewski: córka gwiazdora ufarbowała włosy?

Wiadomość o niespodziewanej decyzji 12-letniej Etiennette została nagłośniona przez jej własnego tatę, który udostępnił zdjęcie córki na swoim Instagramie. Przy okazji wyjawił, dlaczego z byłą żoną zgodzili się, żeby córka tak mocno rozjaśniła włosy. 

Jak informuje Super Express, okazało się, że wizyta u fryzjera była dla dziewczynki nagrodą za zdobycie wysokich ocen w szkole. Co najciekawsze, na podobną fryzurę miała kilka miesięcy wcześniej zdecydować się inna pociecha piosenkarza — Fabienne Wiśniewska. Internauci byli zachwyceni zmianą i nie szczędzili 12-latce licznych komplementów!

Kim jest Etiennette Wiśniewska?

Etiennette Wiśniewska jest córką Michała Wiśniewskiego i  piosenkarki Anny Świątczak. 12-latka ma młodszą siostrę  Vivienne Viennę oraz dwoje przyrodniego rodzeństwa, które przyszło na świat z wcześniejszego małżeństwa Wiśniewskiego z Martą Mandaryną Mandrykiewicz — Xaviera i Fabienne. 

Jak czytamy na gala.pl, Etiennette jest niezwykle podobna fizycznie do swojego taty, na co często zwracają mu uwagę internauci. Dumny Michał Wiśniewski regularnie publikuje zdjęcia córki na swoim Instagramie. Myślicie, że 12-latka odziedziczyła po nim nie tylko wygląd, lecz także zamiłowanie do oryginalnych fryzur i odważnych stylizacji? Przekonamy się o tym już za kilka lat! 

Michał Wiśniewski: córka gwiazdora wygląda naprawdę interesująco! Wielu osobom tak radykalna zmiana koloru włosów mogłaby poważnie zaszkodzić, ale Etiennette wyszła na dobre. Gratulujemy nastolatce uzyskania wysokich wyników w szkole!

ZOBACZ ZDJĘCIA CÓRKI MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO:

michał wiśniewski: córka
fot. instagram.com @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski: córka gwiazdora Ich Troje olśniła wszystkich swoją niespodziewaną metamorfozą. 

michał wiśniewski: córka
fot. instagram.com @etiwisniewska

Etiennette Wiśniewska ufarbowała włosy w ramach nagrody za dobre oceny. 

michał wiśniewski: córka
fot. instagram.com @etiwisniewska

Jak podoba wam się córka Michała Wiśniewskiego w nowym wydaniu? Internauci są zachwyceni przemianą!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czy po rozstaniu można wrócić do siebie? Rozważamy wszystkie za i przeciw
  2. Wykształcenie Katarzyny Dowbor nas zszokowało. Może dawać porady łóżkowe!
  3. Gdzie mieszka Edyta Górniak? Kiedyś apartament w Los Angeles, a teraz…
  4. Filmy o gotowaniu, przy których z pewnością zgłodniejesz! 10 najlepszych propozycji na leniwy wieczór
  5. Aktor „Młodych wilków” miał dopuścić się strasznej zbrodni. Wyszedł na wolność po 2 latach

źródła: gala.pl, se.pl

Poprzedni artykułAnna Mucha schudła w ciągu 4 miesięcy 13 kg. Jak dietę stosowała?
Następny artykułLetnia wyprzedaż w Reserved już ruszyła. 12 rzeczy, które warto kupić już dziś
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.