Michał Wiśniewski: córka artysty idzie w jego ślady? Dziewczynka nagrała piosenkę, którą chwyciła za serca nie tylko fanów swojego taty. Zobaczcie, jak śpiewa Vivienne. Czyżby na naszych oczach rosła kolejna polska gwiazda?

Na temat wokalisty Ich Troje można powiedzieć bardzo wiele. Jednak nie można mu odmówić jednego – jest troskliwym i kochającym ojcem, dla którego dobro dzieci to priorytet. Najmłodsze z nich niedawno zrobiło pierwszy krok ku karierze w show-biznesie. Michał Wiśniewski: córka muzyka zostanie piosenkarką? Dumny tata pochwalił się jej pierwszym utworem! 

Michał Wiśniewski: córka muzyka zostanie piosenkarką?

Vivienne to córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Dziewczynka ma jedenaście lat i jest najmłodsza z gromadki dzieci piosenkarza.

Vivienne Wiśniewska ma na koncie już pierwszy utwór muzyczny. To dziecięca piosenka zatytułowana Deszczyk. Vivienne śpiewa do słów autorstwa Igora Jaszczuka. Tata dziewczynki jest bardzo dumny z pierwszego sukcesu pociechy – opublikował piosenkę dziecka na swoim kanale na You Tube. Fani nie kryli zachwytu. 

– Brawo Vivi! Michał i Ania możecie być dumni z córci!

– Pięknie. Cudowny głos. Tatusiu, możesz być dumny z córeczki.

– Będę to puszczać synkowi. Super Vivi.

– Śliczna piosenka, bardzo podoba się naszemu trzylatkowi, chętnie do niej tańczy. Gratuluję utalentowanej córeczki. 🙂 – pisali w komentarzach pod filmikiem.

Czy Vivienne Wiśniewska zamierza zostać piosenkarką? Na razie ani jej tata, ani mama nie zdradzili, czy córka planuje zrobić karierę na scenie. Na podobne deklaracje jest prawdopodobnie jeszcze za wcześnie, szczególnie że dziewczynka ma dopiero jedenaście lat. 

Michał Wiśniewski: dzieci piosenkarza mają różne matki. Kim są?

Michał Wiśniewski niestety nie ma szczęścia w miłości. Piosenkarz aż czterokrotnie brał ślub, jednak wszystkie związki, łącznie z ostatnim małżeństwem z Dominiką Tajner-Wiśniewską, zakończyły się na sali rozwodowej.

Lider Ich Troje ma czworo dzieci: Xaviera Michała, Fabienne Martę – z Martą Mandarynkiewicz – oraz Etiennette Annę i Vivienne Viennę, których mamą jest Anna Świątczak. To właśnie najmłodsze córki artysty wykazują największe zainteresowanie występami scenicznymi. Są bohaterkami wielu rodzinnych nagrań, na których tańczą i odgrywają różne role.

Michał Wiśniewski: córka artysty zachwyciła wiele osób swoim wykonaniem dziecięcej piosenki. Myślicie, że to dopiero początek serii podobnych utworów? A może Vivienne pragnęła jedynie przeżyć przygodę? Tak czy inaczej, trzymamy kciuki za to, żeby dziewczynka wciąż spełniła marzenia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wiele osób nie zna prawdy…
  2. Oto Bulmastif. Duży i mądry pies, o spokojnym temperamencie.
  3. Jak uzyskać siwy kolor włosów? Najskuteczniejsze i najzdrowsze sposoby
  4. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie „Nasz nowy dom”
  5. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

POSŁUCHAJ PIOSENKI VIVI WIŚNIEWSKIEJ TUTAJ

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał wiśniewski córka
fot. instagram.com @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski: córka piosenkarza ma piękny głos.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Dowbor w programie „Nasz Nowy Dom” pomoże mężczyźnie po amputacji nóg
Następny artykułZbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.