Michał Wiśniewski przeżywa ostatnio chwile grozy w związku z wypadkiem syna Dominiki Tajner. Emocje związane z tym dramatycznym wydarzeniem były ogromne, a Tajner, jak każda mama, była bardzo przejęta całą sprawą. O tym, że był to dla niej silny cios mogli się przekonać jej fani na Instagramie, którzy zobaczyli na jej profilu rozczulający kadr. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała zdjęcie syna, przy którym można się rozpłakać.

Dla większości z nas rodzina jest najważniejsza. Jeżeli macie córki lub synów, to doskonale wiecie, jak musiała się czuć Dominika Tajner-Wiśniewska, gdy dowiedziała się o dramacie swojej pociechy. Zobaczcie, jak sobie poradziła z bólem, który towarzyszy jej od wielu niespokojnych dni.

Michał Wiśniewski: gwiazda wspiera Dominikę Tajner po poważnym wypadku  syna 

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej uległ bardzo poważnemu wypadkowi podczas tegorocznej majówki. Zdrowie chłopczyka było na tyle zagrożone, że musiał się znaleźć na OIOM-ie w szpitalu. Co się wydarzyło?

Maksymilian Idziak trafił do placówki zaraz po tym, jak stracił przytomność, jednak niewiele wiadomo na temat tej sytuacji. Obecnie mama chłopca, Dominika Tajner, bardzo martwi się o swojego syna. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojego byłego męża, Michała Wiśniewskiego. Jastrzebpost.pl podaje, że charyzmatyczny piosenkarz chętnie opiekował się chłopcem, traktując go jak własnego syna.  

Dominika Tajner – syn gwiazdy jest ciężko chory

Syn Dominiki Tajner jest obecnie pod najlepszą opieka cenionych specjalistów. Otuchy dodają jej także liczne wpisy i komentarze fanów na Instagramie, dlatego opublikowała niedawno dwa posty. Pierwszy z nich to ujęcie z 3 maja 2019 roku, na którym widać Tajner przytulająca syna. Kadr opatrzyła takimi hasztagami jak #miłość, #serce i #friendforever.

Z kolei drugi post to wpis proszący o modlitwę w najbliższym czasie i słowa podziękowania dla całego personelu medycznego, który opiekuje się Maksem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Michał Wiśniewski
Fot.: m_wisniewski1972/ Instagram 

Michał Wiśniewski miał ostatnio sporo problemów osobistych, a do tych zaliczają się także ostatnie dramatyczne wydarzenia z Maksem w roli głównej.

Michał Wiśniewski
Fot.: m_wisniewski1972/ Instagram 

Michał Wiśniewski ma liczną rodzinę, a córkę chętnie zabiera do studia na nagrania!  

Michał Wiśniewski
Fot.: dominika_tajner/ Instagram 

Michał Wiśniewski był związany z Dominiką Tajner, z którą  wychowywał Maksa.  

 

Michał Wiśniewski
Fot.: dominika_tajner/ Instagram 

To właśnie na profilu instagramowym kobiety kilka dni temu pojawił się wpis i zdjęcie z synem, który uległ wypadkowi. 

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.