Michał Wiśniewski: Fabienne pokazała prywatne zdjęcie z chłopakiem! 15-letnia córka gwiazdora uwieczniła swój namiętny pocałunek, co wywołało lawinę komentarzy. Co na to tata?

Fabienne Wiśniewska to najstarsza córka muzyka. Dziewczyna ma już prawie 16 lat i budzi ogromne zainteresowanie mediów! Właśnie pokazała na instagramie zdjęcie, na którym całuje się ze swoim chłopakiem. Ciekawe, co na to Michał Wiśniewski: Fabienne nie jest już w końcu małą dziewczynką!

Michał Wiśniewski: Fabienne to jego najstarsza córka

Nastolatka jest jego najstarszą córką muzyka i owocem jego małżeństwa z Mandaryną. Nie udziela się zbyt często w mediach społecznościowych i raczej nie wydaje się zainteresowana medialnym rozgłosem. Fabienne ma prawie 16 lat i zaczyna budzić sporą ciekawość mediów, zwłaszcza że jest wielką fanką eksperymentów z wyglądem!

Była już platynową blondynką, miała na głowie cieniutkie box braids, a nawet odważyła się na niebieskie włosy. Fabienne jest bardzo związana z mamą – większość jej postów na instagramie dotyczy właśnie Mandaryny. Teraz jednak na jej profilu pojawiła się zupełnie nowa fotka, na której nastolatka daje buziaka swojemu chłopakowi!

Co na to Michał Wiśniewski? Fabienne to jego oczko w głowie i często sam udostępnia jej posty na swoim profilu. Z pewnością jest zadowolony, że jego najstarsza córka jest szczęśliwa!

Michał Wiśniewski: córki

Fabienne nie zdradza o sobie zbyt wiele, wiadomo jednak, że pod okiem mamy uczy się tańczyć. Występowała z nią nawet na kilku koncertach! Widać, że nastolatka lubi oddawać się swojej pasji. Co robią pozostałe córki muzyka?

Michał Wiśniewski: Fabienne, Vivienne i Etiennette to jego ukochane córki. Najmłodsza Vivienne ma tylko 11 lat, ale już idzie w ślady taty – niedawno zadebiutowała piosenką o wdzięcznym tytule Deszczyk. Z kolei Etiennette na razie nie wydaje się zainteresowana sławą – na jej instagramie znajdziemy tylko dwa jej zdjęcia i nie dzieli się swoimi pasjami z fanami.

Wygląda na to, że to Fabienne na razie wzbudza najwięcej zainteresowania mediów. Czy pójdzie w ślady słynnych rodziców? Na razie nastolatka rozwija swój talent do tańca i żyje własnym życiem! Zobaczcie jej ostatnie zdjęcie z chłopakiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał wiśniewski: fabienne
instagram.com @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski: Febienne, Etiennette i Vivienne to jego ukochane córki.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagda Gessler pokazała intymny filmik z Waldemarem! Fani oszalali na jego punkcie!
Następny artykułJak naprawdę nazywa się Otsochodzi? Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.