Michał Wiśniewski to artysta, który zmaga się z problemami finansowymi. Muzyk ogłosił upadłość, a jego matka właśnie wydała książkę, w której opisuje nie tylko swoje problemy, ale i problemy syna. Czy pogorszy tym sytuację Wiśniewskiego? 

Michał Wiśniewski prowadził wyjątkowo imprezowy styl życia. Trwonił swój majątek w dużym stopniu na alkohol i używki. Przez te nawyki popadł w nałóg, z którym zmagała się także jego matka – Grażyna Wiśniewska. Kobieta postanowiła napisać książkę, w której opisała swoje życie, jednak nie zapomniała wspomnieć o sławnym piosenkarzu.

Michał Wiśniewski i jego problemy opisane w książce matki

Artysta od dziecka nie miał łatwego życia, a jego relacje z matką były bardzo negatywne. Michał jako dziecko trafił do domu dziecka, gdzie spędził długi i z pewnością przykry okres w swoim życiu. Jako 17-latek opuścił ośrodek wychowawczy i spotkał się z matką, która straciła prawa rodzicielskie.

Ich stosunki przez długi czas były bardzo złe, ale Wiśniewski wykazał się ogromnym sercem i kiedy pani Grażyna popadła w alkoholizm, pomógł jej wyjść z tej strasznej choroby. Piosenkarz do tej pory ma bardzo dobry kontakt ze swoją matką, która przeszła ogromne zmiany w swoim życiu. Kobieta raz na zawsze odstawiła alkohol, a swoje życie skupiła na tym, aby być świetną babcią dla dzieci syna. W napisanej książce opisała problemy, które przez długi czas kierowały jej życiem.

Grażyna Wiśniewska w bardzo krytycznych słowach opisała samą siebie i swoje problemy. Co ciekawe, w publikacji znalazły się słowa, które dotyczą Michała Wiśniewskiego. Pani Grażyna wyznała, że piosenkarz również zmagał się z problemami alkoholowymi, a ona nie była mu w stanie pomóc.

– Kamień spadł mi z serca, kiedy Michał zdecydował się na wszycie esparalu. Widziałam, jak upijał się przez całe lata, ale nie mogłam nic zrobić do momentu, w którym sam nie pozwolił sobie pomóc. Tak jest z alkoholikami. Trzeba wkroczyć w odpowiednim momencie. A Michał miał wtedy mnie i żonę. Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że Dominika to wspaniała dziewczyna. Wiele dla niego zrobiła, a ja kocham ją jak córkę – powiedziała Wiśniewska.

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał swoich problemów i mówił o nich w bardzo otwarty sposób. Artysta wygrał z nałogiem, jednak teraz w jego życiu pojawiły się poważne problemy finansowe. Czy książka pani Grażyny Wiśniewskiej będzie miała negatywny wpływ na kłopoty Michała?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żenadometr eksplodował! Justyś Żyła pobiła rekord obciachu jednym wpisem
  2. Ile zarabia Kasia Tusk? Opadną wam szczęki!
  3. Maryla Rodowicz szokuje! „W pani wieku to nie wypada”

Źródło: niezwykle.pl

Poprzedni artykułDramat Beaty Tadli. Dzień Matki spędziła w szpitalu
Następny artykułRenulka publicznie upokorzyła Kubę Wojewódzkiego. Nigdy jej tego nie wybaczy