Michał Wiśniewski był jednym z artystów, którzy pojawili się na scenie koncertu pod tytułem „Dla Ciebie, Mamo” organizowanego przez Telewizję Polską z okazji Dnia Matki. Lider „Ich Troje” wykazał się niezwykłą, sceniczną energią, którą odczuła też publika.

W pewnym momencie piosenkarz przerwał śpiewanie i zwrócił się do widowni. Ta momentalnie się go posłuchała.

Michał Wiśniewski wystąpił na koncercie TVP

Michał Wiśniewski od zawsze był znany z tego, że na scenie emanuje energią i dzieli się nią z publicznością. Choć inne występy miały raczej podniosły, wzruszający i emocjonalny charakter, czerwonowłosy piosenkarz nie zamierzał się do nich dostosowywać i po swojemu rozkręcił widzów.

Na scenie pojawił się z utworem „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Jak wiadomo, to zabawowy, zachęcający do tańca kawałek. Artysta nie chciał więc, by publiczność siedziała na krzesłach i jedynie klaskała, dlatego zachęcił ją do znacznie większej aktywności.

– Wstajemy, koniec siedzenia, pokażcie, jak się bawi Trójmiasto — zwrócił się do publiki wokalista.

Widzowie widocznie poczuli się zobligowani do tego, by pokazać, jak potrafią świętować takie okazje na Pomorzu, dlatego na polecenie piosenkarza wstali i zaczęli się bawić. Zaledwie po chwili wszyscy byli już na nogach, wesoło skacząc i śpiewając razem z Wiśniewskim. Mało kto potrafi tak przemówić do fanów, jak on.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl