Wczorajszy wieczór na „Super Hit Festiwalu” w Sopocie należał zdecydowanie do Dody, która w ramach tego wydarzenia obchodziła jubileusz 20-lecia swojej działalności artystycznej. Pomogło jej w tym wiele innych gwiazd, w tym chociażby Michał Wiśniewski.

Co ciekawe, wokalista „Ich Troje” dostał, poza zaśpiewaniem hitu wraz z jubilatką, bardzo nietypowe zadanie. Musiał ją przy okazji rozebrać.

Michał Wiśniewski rozbiera Dodę na scenie

Doda zadbała o to, by jej jubileusz był naprawdę efektowny, dlatego kilka ze swoich absolutnych hitów wykonała wraz ze specjalnie zaproszonymi na scenę gośćmi. Jednym z nich był właśnie Michał Wiśniewski, który zaliczył bardzo ciekawe wejście. Wokalista po prostu wpadł ukradkiem na scenę, wręcz zaczaił się z tyłu gwiazdy wieczoru i zdjął jej imponującą, długą i rozkloszowaną spódnicę, pod którą Doda miała inny, znacznie krótszy strój. Przy okazji piosenkarz nie omieszkał sobie zażartować.

– Nie każdy ma tę przyjemność, by rozbierać Dodę — stwierdził z przekąsem artysta.

Chwilę później wraz z nią zaśpiewał jeden z największych przebojów artystki pod tytułem „Nie daj się”. To energiczna piosenka, dlatego Wiśniewski, który momentalnie zaczął angażować publiczność do zabawy, świetnie się do niej nadawał. Nie ma wątpliwości, że ostateczny efekt był więcej niż dobry.

Warto podkreślić, że lider „Ich Troje” oczywiście nie jest jedyną, znaną osobistością, która zaśpiewała wraz z Dodą. Poza nim z Rabczewską koncertowała także Beata Kozidrak, która spełniła tym samym dziecięce marzenie jubilatki. Piosenkarki wykonały razem „2 bajki”. Z Dodą na scenie pojawiła się także Justyna Steczkowska. Obie zaśpiewały symbolicznie „Znak pokoju”.

Zobacz występ:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl