Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski pokazał nowy tatuaż! Nie ma śladu po imieniu Dominiki Tajner!
Marta Kulik
Marta Kulik 23.07.2019 16:16

Michał Wiśniewski pokazał nowy tatuaż! Nie ma śladu po imieniu Dominiki Tajner!

Michał Wiśniewski
Fot. YouTube.com/ Horyzont Słubice

Michał Wiśniewski pochwalił się nowym tatuażem! Po imieniu Dominiki Tajner nie ma najmniejszego śladu! Fani gwiazdora szybko rozszyfrowali, co oznaczają tajemnicze znaki. Tego na pewno nigdy nie usunie.

Michał Wiśniewski pozbył się imienia Dominiki Tajner, a na jego miejscu wykonał tatuaż, który zadedykował największej miłości swojego życia. Internauci docenili jego uroczy gest. Zaimponował wielu osobom. Czym zastąpił nieistniejące już dzieło?

Michał Wiśniewski: tatuaże

Michał Wiśniewski uwielbia tatuaże i na przestrzeni lat zrobił ich naprawdę wiele. Jednym z bardziej spektakularnych było sporych rozmiarów imię jego ostatniej żony-Dominiki Tajner. Kobieta zdecydowała się na podobne wyznanie miłości i dumnie prezentowała imię Michała na przedramieniu. Gdy stało się jasne, że małżeństwa nie da się uratować, a do sądu trafił pozew rozwodowy, Dominika pozbyła się imienia męża.

Piosenkarz postanowił zrobić to samo. Do muzyka już miała wprowadzić się nowa partnerka Paulina, poznana na portalu randkowym, której patrzenie na imię byłej żony Michała mogło sprawiać przykrość. W mediach społecznościowych muzyk transmitował usunięcie imienia Dominiki. W ten sam sposób pochwalił się też nowym tatuażem.

Michał Wiśniewski: nowy tatuaż

Co ciekawe, tuż przed definitywnym rozstaniem małżeństwo żartowało, co stałoby się z tatuażami w razie rozstania. Muzyk mówił, że Dominikę przerobi na Dominikanę, a ta odparła, że Michała zastąpi Michałem Aniołem. Najwyraźniej oboje zmienili plany i zdecydowali się na inne rozwiązanie. Czwarta żona Wiśniewskiego usunęła tatuaż. Podobnie zrobił piosenkarz, ale w miejsce starego, zrobił sobie nowy.

Co wytatuował sobie Michał Wiśniewski? Michał Wiśniewski wytatuował sobie kilka elementów, które sprawiły, że w pierwszej chwili fanom wydawało się, że to… daty wszystkich ślubów piosenkarza. Przyglądając się dokładniej, można dostrzec, że poza datami tatuaż zawiera też cztery litery: X, F, E i V. Co to oznacza? Michał Wiśniewski wytatuował sobie daty urodzenia swoich dzieci i pierwsze litery ich imion: Xavier, Fabienne, Etiennette, Vivienne. Fani gwiazdora są zachwyceni tym pomysłem i zazdroszczą pociechom Wiśniewskiego takiego taty.

ZOBACZ ZDJĘCIA TATUAŻY MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO:

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski pokazał nowy tatuaż. To wyraz miłości do jego czwórki dzieci.

Michał Wiśniewski

Piosenkarz wcześniej pozbył się imienia Dominiki Tajner.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec Beaty Szydło wykonywał niebezpieczny zawód. W tej profesji katastrofy są na porządku dziennym
  2. Kim jest Janina Busk? Nowa prowadząca „The Voice Senior” jest bardzo intrygująca
  3. Mocne słowa Krystyny Pawłowicz: „Polska jest krajem ludzi hetero”
  4. Agnieszka Sienkiewicz URODZIŁA! Pokazała zdjęcie maleństwa, zdradzając płeć oraz imię
  5. Doda przerażona wydarzeniami w Białymstoku. „Czy wychodząc u Was na scenę mamy się bać?”