Michał Wiśniewski może słono pożałować, że zostawił żonę! Czwarta małżonka muzyka ma zamiar wziąć odwet na byłym mężu i jeszcze przed pierwszą sprawą rozwodową przejść niemałą metamorfozę. Dominika zagra mu na nosie.

Od kilku tygodni wiemy już, że czwarte małżeństwo Michała Wiśniewskiego również nie przetrwało próby czasu i para się rozwodzi. Jak alarmują tabloidy, Dominika ma zamiar tuż przed rozwodem zagrać na nosie byłemu mężowi! Co zrobi Dominika i jak zareaguje Michał Wiśniewski?

Dominika Tajner zemści się na Wiśniewskim

O rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu, kiedy Dominika na swoim Facebooku poinformowała fanów, że jej mąż wniósł sprawę o rozwód. Jak donosi dziennik Fakt, zraniona kobieta planuje się zrewanżować na byłym mężu, aby ten pożałował swojej decyzji.

Dziennikarze tabloidu sugerują, że Dominika nadal trenuje z Wojtkiem Jeschke, o którego Michał Wiśniewski był zazdrosny. Co więcej, Dominika postanowiła pójść o krok dalej i zdecydowała się na dietę, aby przejść prawdziwą metamorfozę! Wszystko wskazuje na to, że Michał Wiśniewski mocno pożałuje swojej decyzji, gdy zobaczy Dominikę w sądzie.

Michał Wiśniewski: rozwód

Rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner był dla mediów niemałym zaskoczeniem. Para sprawiała wrażenie szczęśliwej, nie plotkowano o żadnym poważnym kryzysie, mimo to pewnego wieczoru Dominika za pomocą swojego profilu na Facebooku poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe. Do tej pory nie są znane konkretne powody rozstania pary, aczkolwiek wiemy, że muzyk zaczął być zazdrosny o rozwój kariery żony i o jej partnera z Tańca z Gwiazdami. Michał Wiśniewski nie skomentował jeszcze publicznie swojego rozstania, Dominika jedynie w rozmowie z Wirtualną Polską podzieliła się swoimi uczuciami.

– Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne.(…) Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro — wyznała na łamach wp.pl.

Wydaje się, że Michał Wiśniewski może spodziewać się prawdziwej bomby podczas pierwszej rozprawy rozwodowej! Myślicie, że pożałuje swojej decyzji?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Wiśniewski
instagram.com/dominika_tajner-wisniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner po 9 latach związku rozwodzą się. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułFilip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
Następny artykułSylwia Juszczak ma trójkę dzieci. Synowie aktorki to przystojniaki
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.