Michał Wiśniewski: syn artysty ma 17 lat i już niedługo wyfrunie z rodzinnego gniazdka. Xawier wyrósł na prawdziwego przystojniaka i wciąż rozwija swoje pasje. Z pewnością rodzice są z niego szalenie dumni! Czy pójdzie w ślady znanego ojca i tak jak on zostanie muzykiem?  

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie wiele burzliwych związków. Przed laty zawarł związek małżeński z Martą „Mandaryną” Wiśniewską na wizji. Małżeństwo tych dwojga śledziła cała Polska w reality show Jestem jaki jestem. W programie mogliśmy podejrzeć codzienne życie lidera Ich Troje i jego rodziny. Małżeństwo Michała i Mandaryny nie przetrwało próby czasu, jednak owocem ich miłości jest dwoje dzieci: Xawier i Fabienne. Jak dziś wygląda syn Michała Wiśniewskiego? Przekonajmy się!

Kim jest syn Michał Wiśniewskiego?

Xawier Wiśniewski przyszedł na świat 24 czerwca 2002 roku. Nastolatek ma wiele pasji — uwielbia pisać i mimo młodego wieku już publikuje pierwsze teksty. Świetnie odnajduje się również na boisku piłkarskim, ale największą jego pasją jest taniec. Okazuje się, że muzykę ma w genach — jego mama, Marta Wiśniewska, znana szerszemu gronu jako Mandaryna, jest ceniona tancerką i choreografką. Jak myślicie, Xawier pójdzie w jej ślady i również zawodowo zajmie się tańcem? Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie! 🙂

Michał Wiśniewski: syn to jego wierna kopia!

Michał Wiśniewski słynie z wielu burzliwych związków. Chociaż jego relacje z kobietami nie zawsze należały do najłatwiejszych, to trzeba przyznać, że jest wzorowym ojcem. Na Instagramie wokalista publikuje wiele zdjęć u boku swoich dzieci, a ma ich aż trójkę! Xawier to pierwsze dziecko Michała i jedyny syn. Z pewnością jest oczkiem w głowie taty! 

Gdy zobaczyliśmy zdjęcia nastolatka, nie mogliśmy wyjść z podziwu! Wyrósł z niego bardzo przystojny, młody mężczyzna 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał wiśniewski: syn
instagram.com @wisniv

Michał Wiśniewski: syn wokalisty. Xawier jest  bardzo podobny do znanego taty! Nastolatek uwielbia piłkę nożną. Być może zostanie reprezentantem naszego kraju!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle lat ma Iga Krefft? Jako nastolatka sama zamieszkała w stolicy
Następny artykułGdzie mieszka Boxdel? Gwiazda YouTuba była prześladowana przez fanów