Michał Wiśniewski: żony gwiazdora to temat na książkę. Gwiazdor był już czterokrotnie żonaty, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Swego czasu wszystkie małżeństwa, jak i rozwody piosenkarza były największymi wydarzeniami w polskim show-biznesie. Pamiętacie wszystkie żony Michała Wiśniewskiego? Jeżeli macie z tym problem, chętnie wam pomożemy!

Powiedzieć, że życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego było bujne, to jakby nic nie powiedzieć. Każdy związek wokalisty był burzliwy, a kulisy jego wzlotów i spektakularnych rozwodów śledziła cała Polska. Ostatnie doniesienia Dominiki Tajner zapewniają, że czwarte małżeństwo piosenkarza również przechodzi do historii. Michał Wiśniewski: żony lidera Ich Troje nie miały z nim łatwego życia. Poznaj wszystkie żony Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski: żony. Przedstawiamy wszystkie

Żona nr 1: Magda Femme

Pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, która była również pierwszą wokalistką zespołu Ich Troje. Para pobrała się w 1996 roku, a rozwiodła w 2001 roku. Nie mieli dzieci, a po rozstaniu nie szczędzili gorzkich słów wobec siebie. W wywiadach Magda oskarżała Michała o to, że zostawił ją bez środków do życia i wyrzucił z zespołu. Piosenkarz odpierał zarzuty byłej żony, tłumacząc, że ta kłamie. Jak widać, atmosfera między byłymi kochankami była napięta nawet kilka lat po rozstaniu.

Żona nr 2: Mandaryna

Drugą, najbardziej znaną żoną Wiśniewskiego była Marta Mandaryna Mandrykiewicz. Para poznała się, kiedy to Mandaryna współpracowała z Ich Troje jako choreograf. Szybko się w sobie zakochali i pobrali, a ich ślub był wydarzeniem transmitowanym w telewizji. Ceremonia odbyła się na biegunie północnym w lodowej kaplicy, do której Marta z Michałem przyjechali na saniach ciągniętych przez renifery. Doczekali się dwójki dzieci: syna Xaviera oraz córki Fabienne. Z czasem to Mandaryna wyrastała na coraz większą gwiazdę, a popularność Michała słabła. Podobno to właśnie zazdrość piosenkarza o sukcesy żony sprawiła, że małżeństwo się rozpadło. Para rozwiodła się w 2006 roku.

Żona nr 3: Anna Świątczak

Trzecią żoną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak, która również stała się w tamtym czasie wokalistką Ich Troje. Para pobrała się w 2006 roku w Las Vegas, oczywiście w towarzystwie kamer. Doczekali się dwójki wspólnych dzieci: Etiennette Anny i Vivienne Vienny. W 2011 roku Anna Świątczak wydała mocne oświadczenie, w którym poinformowała o zakończeniu małżeństwa z piosenkarzem z jej winy. W mediach plotkowano, że ta zdradziła Wiśniewskiego.

-(…) ja dziś decyduję o odejściu. Zraniłam Jego i Nasz dom. To ja nawaliłam i biorę na klatę konsekwencje….- czytamy we fragmencie oświadczenia Anny Świątczak dla prasy.

Żona nr 4: Dominika Tajner

Czwartą żoną Michała Wiśniewskiego jest Dominika Tajner. Para poznała się w górach przez wspólnych znajomych i w 2012 roku wzięli ślub. Wydawało się, że to już ostatnia miłość muzyka, jednak ostatnie doniesienia wskazują na coś kompletnie innego. Dominika Tajner na swoim Facebooku poinformowała o tym, że jej mąż wniósł pozew o rozwód. W rozmowie z Wirtualną Polską opowiedziała o tym, jak się czuje tuż po tym, jak dowiedziała się o decyzji męża.

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne.(…) Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro- powiedziała w rozmowie z WP.

Jeżeli Michał po raz piąty będzie chciał się ożenić, z pewnością wam o tym napiszemy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

michał wiśniewski: żony
Fot. instagram.com Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski: żony gwiazdora miały z nim wiele przejść.