Michał Żebrowski i jego żona Aleksandra Żebrowska miesiąc temu po raz trzeci zostali rodzicami, a w sieci właśnie pojawiło się bardzo intymne zdjęcie wybranki uwielbianego polskiego aktora. Takich scen z pewnością nikt się nie spodziewał. Tym razem przesadziła? Pokazała wszystko. Internauci mają już swoją opinię na ten temat.

Aleksandra Żebrowska chętnie dzieli się poprzez media społecznościowe rzeczywistością świeżo upieczonej mamy. Choć mały Feliks jest już trzecim potomkiem małżeństwa, początki za każdym razem są takie same. Co Michał Żebrowski na to, że tym razem, jego ukochana pokazała aż tak dużo? Zdjęcie jego żony błyskawicznie obiegło sieć.

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska mają trzeciego syna

Żebrowscy miesiąc temu zostali rodzicami. Małżeństwo pochwaliło się trzecim synkiem, Feliksem za pomocą Instagrama. Od tej pory zachwyceni fani z zapartym tchem obserwują życie rodzinki. Ola udostępnia rąbka tajemnicy, pokazując, jak tak naprawdę wyglądają pierwsze tygodnie z maleńkim dzieckiem. 

Zdjęcie, jakie wrzuciła ostatnio, poruszyło mnóstwo internautek. Ola w rozkroku pozuje do zdjęcia, jedząc pizzę i jednocześnie karmiąc synka. Ma na sobie skąpy strój, który pokazuje także poporodowy brzuszek. Fanki są zachwycone.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie. Na jaw wyszły rodzinne tajemnice
  2. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz

Aleksandra Żebrowska – zdjęcie na Instagramie

Zdjęcie na Instagramie zrobiło istną furorę. Zachwycone fanki chwalą żonę aktora za jej szczerość i uczciwość w pokazywaniu, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Komplementy należą się młodej mamie także za fakt, że niedoskonałości pokazuje na Instagramie, portalu społecznościowym, na którym udawanie doskonałego to absolutna norma. 

Fanki zachwycone postawą Żebrowskiej pod zdjęciem pozostawiają pozytywne komentarze:

 – Bez napiny. Pierś mleczna w użyciu. Gluten w dłoni. Tak trzeba żyć  – komentuje fanka.

 – Uwielbiam Cię, ze nie uprawiasz instabrokatu i pokazujesz, jak naprawdę wyglądają pierwsze tygodnie z niemowlakiem!  – zachwyca się internautka.

 – Kocham za tę naturalność, jak z życia wzięte – dodaje kolejna osoba. 

A co na to mąż Oli? Z pewnością jest z niej bardzo dumny. W końcu taka postawa pomaga wielu młodym mamą odnaleźć się w macierzyńskiej rzeczywistości. Aleksandra i Michał Żebrowscy są bardzo szczęśliwą i w zasadzie mało medialną parą. Mało kto wie, że za nimi już ponad 10 lat małżeństwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Żebrowski
fot. instagram.com/olazebrowska

Żona Żebrowskiego zachwyciła internautki swoją autentycznością.

michał żebrowski
fot. instagram.com/olazebrowska

Od narodzin Feliksa, Ola dzieli się pierwszymi tygodniami ich wspólnego życia.

michał żebrowski
fot.instagram.com/zebrowski.michal

Małżeństwo doczekało się trzech synów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: premier Morawiecki właśnie podjął decyzję. Wszystko po najbliższym weekendzie
  2. Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. Straszne
  3. Jej mąż zmarł tragicznie. Włączyła jego komputer i znalazła tylko dwa pliki, treść ścięła ją z nóg
  4. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Jego filmy kochają miliony, niestety nie żyje
  5. Uczestnik ”Tańca z gwiazdami” trafił do szpitala. Jego stan jest poważny
  6. Nie ma na niego mocnych, napar z imbiru rozpędzi najgorsze dolegliwości. Wystarczy dodać do niego jedną przyprawę, połączenie gwarantuje fenomenalne samopoczucie

Źródło: plotek.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl