Michał Żebrowski wraz ze swoją partnerką powitali na świecie czwarte dziecko. Fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, jakie imię wybrali dla malucha. Aktor w końcu postanowił zabrać głos.

Żebrowscy świętują powiększenie swojej rodziny o kolejnego potomka. Do tej pora małżeństwo wychowywało razem Franciszka, Henryka i Feliksa. Najmłodsze dziecko może wprowadzić pewne zmiany w domu gwiazd.

Michał Żebrowski znowu został ojcem

Na początku lutego Ola Żebrowska pochwaliła się fanom, że spodziewa się kolejnego dziecka. Oznaczało to, że do jej rodziny dołączy czwarty maluch, co niewątpliwie może być dużym wyzwaniem dla rodziców. Mimo to Michała Żebrowskiego i Aleksandrę Żebrowską uważa się za jedną z bardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Są oni już razem od 2009 roku.

Maluch przyszedł na świat 30 lipca, czym z radością podzieliło się gwiazdorskie małżeństwo.

– Mama x4 – napisał Michał Żebrowski pod zdjęciem partnerki ze szpitala.

O płci dziecka było wiadomo już przed porodem, gdyż informację te zdradziło przedsiębiorstwo Żebrowskiej. Jak się okazało, po raz pierwszy do grona maluchów dołączyła dziewczynka. 

– To dziewczynka! Kolejne dziecko Francis & Henry jest w drodze. Gratulacje dla naszej pięknej założycielki i CEO Oli Żebrowskiej – mogliśmy przeczytać.

Jak nazywa się dziecko Żebrowskich?

Do tej pory nic jednak nie było wiadomo o imieniu, jakie para wybrała dla dziecka. Portal „Fakt” postanowił dopytać aktora, czy ma już z żoną jakieś pomysły. Ten odpowiedział w bardzo żartobliwy sposób. Potwierdził jednak informacje dotyczącą płci.

– Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam – powiedział.

Chociaż para nie zdradziła imienia córki, to i tak zewsząd posypały się gratulacje. Pod szpitalną fotografią Oli Żebrowskiej wypowiedziało się mnóstwo przyjaciół z branży, takich jak Lara Gessler, Agata Młynarska, Maja Bohosiewicz, Anna Lewandowska i inni.

– Gratulacje! Brawa dla dzielnej Mamuśki.

– Gratulacje Ola. Jeszcze więcej do kochania

– Teraz i ja marzę o czwartym – czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niepokojące wieści o stanie zdrowia Jana Frycza. Legendarny aktor ma problemy z poruszaniem się
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić

Źródło: Fakt, Jastrząb Post