Rozmiar penisa jest chyba jedną z najdelikatniejszych spraw każdego faceta.Niejednokrotnie słyszymy, że rozmiar nie ma znaczenia, jednak, gdy przychodzi co do czego, stajemy przed dylematem optymalnej wielkości naszej męskości. W internecie pojawił się nowy trend, dzięki któremu międzynarodowa rywalizacja o długość, wkracza w nowy etap. 

To wszystko za sprawą tekturowej rolki po papierze toaletowym, która odgrywać ma tutaj niejako uniwersalną miarkę. Dzięki niej, jak zapewniają pomysłodawcy, sprawiedliwe będzie ocenienie nie tylko długości naszej męskości, ale także jego optymalnej grubości.

Rozmiar ma znaczenie

Jeśli zatem penis nie wystaje z rolki po papierze, oznacza to, że jest mały, bo ma mniej więcej 11 cm. Jeśli wystaje mniej więcej o 2 cm – to znaczy, że jest średni. Jeśli wystaje o 4 cm ponad rolkę papieru toaletowego, to jest to już rozmiar godny pochwały i występów w filmach dla dorosłych.

Rolka oceniać ma też grubość. Rurka ma mniej więcej 11-12 cm obwodu i to oznacza, że penis ma średnią grubość. Jeśli penis nie mieści się w rolce, to gratulujemy. Masz ponadprzeciętną grubość, co może zachwycić twoją partnerkę. 

ZOBACZ TEŻ: Klonowanie penisa, wegański lubrykant, seks-roboty. Zobacz trendy na 2018

źródło: ckm.pl