Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Miesiąc po ślubie Królikowskich do sieci trafiło niepokojące zdjęcie
Kamil Olek
Kamil Olek 11.09.2021 20:18

Miesiąc po ślubie Królikowskich do sieci trafiło niepokojące zdjęcie

Antek Królikowski
fot. instagram.com/antek.krolikowski

Rok 2021 stoi w rodzinie Królikowskich pod znakiem ślubów. W najbliższym czasie stan cywilny zmienią Julia oraz Jan – dwójka z piątki dzieci nieżyjącego Pawła Królikowskiego oraz jego żony – Małgorzaty Ostrowskiej. Jeszcze kilka tygodni temu media żyły zaś głośną uroczystością zaślubin Antka Królikowskiego oraz Joanny Opozdy. Teraz na światło dzienne wyszła fotografia aktora, które zainteresowało internautów.

Zaskakujące zdjęcie Antka Królikowskiego

Znany aktor opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, informując jednocześnie o rozpoczęciu zdjęć na planie swojej najnowszej produkcji. Obserwujący profil szybko dopatrzyli się jednak wyjątkowego szczegółu.

Gdzie obrączka? – padło w komentarzach.

Na selfie Antka, do którego to pozuje w windzie, nie widać bowiem znaku wierności, który wraz z żoną nałożyli sobie na dłonie przed kilkoma tygodniami.

Mimo to, w social mediach pary pojawiły się już dziesiątki wspólnych zdjęć, na których oboje wydawali się niezwykle szczęśliwi.

Myślicie, że ostatnia „wtopa” Królikowskiego ma związek z najnowszą z kreowanych przez niego postaci, czy też zaledwie po chwili w jego najnowszym związku zaczęło dziać się źle?

O szczegółach najpewniej przekonamy się już niedługo, zarówno artysta, jak i jego małżonka są bowiem niezwykle aktywni w mediach.

Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę