Mięso zawiera sporą ilość niezdrowego tłuszczu, ale z drugiej strony jest źródłem cennego żelaza, a także białka.  Spór pomiędzy miłośnikami schabowego a wegetarianami trwa od długiego czasu. Ta kobieta jednak kategorycznie zrezygnowała ze wszystkiego i żywi się wyłącznie produktami mięsnymi! 

Dzienne zapotrzebowanie na białko wynosi 1 gram na każdy kilogram masy ciała. To właśnie ten produkt jest doskonałym źródłem białka, żelaza, cynku, a także witamin z grupy B. Elementem diety powinno stać się szczególnie chude mięso. Co jednak może stać się, gdy człowiek zacznie żywić się tylko nim? Taką dietę stosuje Sara Zielke, która zdecydowanie nie boi się wyrażać swoich kontrowersyjnych poglądów. 

Mięso pomogło jej schudnąć!

Sara Zielke wyznaje całkowicie inne poglądy niż z roku na rok rosnąca rzesza wegetarian. To właśnie mięso stało się nie tylko jej głównym źródłem pożywienia, ale przede wszystkim jedynym. Zarówno kobieta, jak i jej dwójka dzieci żywią się nim i przekonują, że nigdy nie czuli się lepiej. Ponadto kobieta jest w 17 tygodniu ciąży i ma nadzieję, że jej trzecia, nienarodzona pociecha pójdzie w przyszłości w jej ślady. 

– Jako rodzina obecnie stosujemy dietę opartą przede wszystkim na mięsie i moje dzieci rozwijają się na niej bardzo dobrze  – cytuje kobietę papilot.pl.

mięso
instagram.com/simply_sara21

Kobieta nie ukrywa jak wielką rolę odegrało mięso w jej życiu. To dzięki niemu udało jej się zrzucić zbędne kilogramy po ciąży. Jak tłumaczy Sara Zielke, wcześniejsze diety i ćwiczenia nie pozwalały uzyskać zamierzonego efektu. 

Kobieta spotkała się z wielką krytyką!

Mimo licznych zapewnieniach kobiety na temat słuszności wyeliminowania wszelkich węglowodanów z diety Sara spotkała się z ostrą krytyką wśród ludzi. Internauci nie potrafią zrozumieć, jak można jeść tylko mięso, w tak ważnym dla kobiety stanie, jakim jest ciąża. Pojawiają się również liczne komentarze na temat okropnego wpływu takiej diety na pracę nerek, a także przypuszczenia, że dziecko może urodzić się chore.

mięso
instagram.com/simply_sara21

 

Sara Zielke stara się jednak bronić swoich poglądów i zapewnia wszystkich, że takie żywienie to najzdrowsze rozwiązanie.

– Każdemu, kto krytykuje tę dietę powiedziałabym, żeby najpierw dowiedział się czegoś na ten temat. Niech poczyta o tym, co znajduje się w składzie mięsa i produktów mięsnych, a potem powie mi, czy to źle wpływa na nasze ciała. Najlepszą radą, jaką mogę dać każdemu, kto chce się odżywiać w ten sposób jest aby przez 30 dni jeść tylko mięso, sól i pić wodę i przekonać się, jak będzie się czuł po tym czasie – cytuje Sarę papilot.pl.

Jak sądzicie, czy poglądy kobiety są słuszne, czy wręcz przeciwnie? 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

mięso
instagram.com/simply_sara21

Kobieta twierdzi, że mięso powinno być jedynym pożywieniem człowieka. 

mięso
instagram.com/simply_sara21

Dzięki tej diecie twierdzi, że nie tylko czuje się lepiej, ale też zrzuciła zbędne kilogramy po ciąży. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biały lew i biała tygrysica zostali rodzicami. Ich dzieci są niezwykłe
  2. Strażacy gasili pożar, gdy zobaczyli, że suczka wynosi coś z płonącego domu. W wozie czekała ich niespodzianka
  3. Kocia mama dopiero co urodziła. Wtedy zjawiły się 3 samotne kaczątka
  4. W parku znaleźli bezpańskiego szczeniaka. Miał na sobie wielki napis, który ich przeraził
  5. Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał

 

Poprzedni artykułJaki kot dla dziecka? Rasy kotów, które uznawane są za świetne dla najmłodszych
Następny artykułAnna Przybylska tak mówiła o Beacie Tyszkiewicz: „Jest spełnioną damą, potrafi poświntuszyć, bluznąć, pali papierosy”
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.