Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to wyjątkowa para. Aktorzy M jak miłość są bowiem razem nie tylko w prawdziwym życiu, ale i na telewizyjnym ekranie. Gdy Roznerski pokazał zdjęcie ukochanej, fani od razu zwrócili uwagę na jej brzuch. Są pewni, co się święci!

Para korzysta z przerwy na planie serialu TVP i wspólnie spędzają czas odpoczywając na łonie natury. Nie omieszkali pokazać beztroskich chwil na Instagramie, jednak to nie ich krótkie, sielskie wakacje zwróciły uwagę fanów. Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie swojej ukochanej, a komentujący od razu doszukali się w nim radosnej nowiny. Czy aktor zostanie ojcem?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Na zdjęciu z wakacji widnieje roztańczona Adriana Kalska na łące. Piękne zdjęcie ze wspólnego urlopu od razu wzbudziło zainteresowanie fanów. Wszystko przez tajemniczą łunę światła, która pojawiła się idealnie na brzuchu aktorki.

– Był zachód słońca… Ona tańczyła na łące… ja robiłem zdjęcie i przyleciało ufo… chyba… albo nie wiem… duży robak świętojański. Tak czy siak… modelka uratowała to zdjęcie. Miłego weekendu Kochani – głosi podpis aktora pod fotką.

  1. Gwiazdor ”M jak miłość” wziął ślub z aktorką ”Barw szczęścia”. Panna młoda wyglądała jak z bajki
  2. Bracia Sekielscy znowu z kolejnym projektem. Czy znów będzie kontrowersyjnie?

Adriana Kalska jest w ciąży?

W komentarzach natychmiast rozpoczęły się spekulacje. Komentujący wzięli światło na brzuchu Adriany za znak, że aktorka jest w ciąży!

– A może tam się kryje mała Ada albo mały Mikołaj?

– Ewidentnie ktoś się tam w brzuszku kryje. Tylko wy znacie prawdę albo to taka ukryta wróżba, więc działajcie!

– A może dzieciątko się zagnieździło.

– Hmmmm…. a może tam ktoś zamieszkał? Ufo przyniosło nowe życie? – to tylko niektóre z komentarzy osób, które od razu domyśliły się, że być może gwiazda M jak miłość jest w ciąży!

Jednak aktor postanowił uciąć spekulacje tajemniczym komentarzem pod podobnym zdjęciem, które pojawiło się na profilu jego partnerki:

– A ta kropka to robaczek świętojański… oczywiście – napisał Mikołaj Roznerski.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mikołaj roznerski
fot. instagram.com/mroznerski

Para kroczy razem przez życie także w M jak miłość.

mikołaj roznerski
fot.instagram.com/adriana.kalska.official

Czy najnowsze zdjęcie to subtelne ogłoszenie ciąży?

mikołaj roznerski
fot. instagram.com/mroznerski/

Sami oceńcie!

Poprzedni artykułSylwia Bomba pokazała zdjęcie męża z córeczką. Zostali okropnie obrażeni, kobieta nie wytrzymała
Następny artykułCzy wypuszczacie swoje koty na dwór? Dylemat wielu właścicieli
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.