Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska postanowili wziąć ślub? W mediach pojawiła się informacja, że zakochani są już po słowie! Gwiazdorska para trzymała to w ukryciu, jednak informator jednego z popularnych magazynów zdecydował się ujawnić opinii publicznej prawdę o ich relacjach. Czy wesele odbędzie się jeszcze przed końcem roku? 

Ich historia przypomina scenariusz filmu. Para młodych aktorów spotyka się na planie wspólnego serialu, gdzie mają wcielać się w role zakochanych. Jednak stopniowo gra przeradza się w prawdziwe uczucie. Niedługo partnerzy z pracy ogłaszają, że są razem także w życiu prywatnym. Mikołaj Roznerski opowiada o ukochanej w samych superlatywach, a Adriana Kalska cieszy się sporą sympatią… syna partnera! Czyżby oboje uznali, że czas przenieść ich związek na wyższy poziom? Wszystko na to wskazuje: „Oni już od kilku miesięcy są zaręczeni„. 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się?

Potajemne zaręczyny aktorów serialu M jak Miłość wyszły na jaw dzięki tajemniczemu informatorowi, który miał opowiedzieć o wszystkim dziennikarzom magazynu Życie na Gorąco. Nic nie wskazywało, Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska postanowili wziąć ślub. Zarówno gwiazda TVP, jak i jej partner trzymali wszystko  najściślejszej tajemnicy.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska mieli zaręczyć się już kilka miesięcy temu. Dlaczego zakochani uznali, że lepiej będzie zachować całą sprawę w tajemnicy? Możemy tylko spekulować, że gwiazdy M jak Miłość wolały, aby ceremonia zachowała możliwie najbardziej prywatny charakter i obawiali się, że na ślubie zjawią się paparazzi

Informator Życia na Gorąco zdradził kilka szczegółów. Okazało się, że spory udział w podjęciu przez Mikołaja Roznerskiego decyzji o ślubie miał jego syn Antoś. W jaki sposób wpłynął na tatę? Jego argumenty rozczulają!

— Antoś powiedział ojcu, że chciałby, aby Ada została z nimi na zawsze. […] Oni już od kilku miesięcy są zaręczeni. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku zalegalizują swój związek — cytuje informatora tygodnik Życie na Gorąco

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się?

Jeszcze niedawno w mediach krążyły pogłoski, że Mikołaj Roznerski i jego partnerka zdecydowali się na rozstanie. Czyżby zakochani nie tylko postanowili dać sobie drugą szansę? Nic bardziej mylnego!

Jak czytamy na portalu superseriale.se.pl, tak naprawdę gwiazdy M jak Miłość nigdy ze sobą nie rozstały. Aktorzy TVP odnieśli się do spekulacji za pośrednictwem social mediów, żartując, że skoro o ich rzekomym zerwaniu donoszą media, w takim razie na pewno muszą być słuszne. 

To wspaniała wiadomość, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zaręczyli się. Życzymy zakochanym wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ ZDJĘCIA MIKOŁAJA ROZNERSKIEGO I ADRIANY KALSKIEJ:

mikołaj roznerski adriana kalska
fot. instagram.com @adriana.kalska.official

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski są już zaręczeni? Wygadała się osoba z otoczenia pary. 

mikołaj roznerski adriana kalska
fot. instagram.com @adriana.kalska.official

Gwiazdy TVP są parą nie tylko w życiu realnym, lecz także w serialu M jak Miłość

mikołaj roznerski adriana kalska
fot. instagram.com @adriana.kalska.official

Myślicie, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pobiorą się jeszcze w tym roku?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skąd pochodzi Danuta Wałęsa? Żona Lecha Wałęsy wychowała się na Mazowszu
  2. Ile zarabia Anna Wendzikowska? Prowadzi luksusowe życie, na które ciężko pracowała
  3. Były mąż byłej żony Donalda Trumpa mocno o jej dzieciach. „Oni są nikim. Są śmieciami”
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?

źródła: Życie na Gorąco, superseriale.se.pl

Poprzedni artykułSkąd pochodzi Danuta Wałęsa? Żona Lecha Wałęsy wychowała się na Mazowszu
Następny artykułGrzegorz Markowski ma nieślubne dziecko? Niezwykłe wyznanie Patrycji Markowskiej w „Fakcie”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.