Mikołaj Roznerski ma niemałe powody do świętowania. Aktor pochwalił się cudowną informacją. Już dziś ma miejsce premiera jego najnowszego filmu „Poskromienie Złośnicy”.

Komedia romantyczna z udziałem aktora i Magdy Lamparskiej już dziś dostępna jest na platformie Netflix. Fani nie kryją zachwytu nad produkcją gwiazdora i od rana zasypują go gratulacjami.

Mikołaj Roznerski pochwalił się swoim sukcesem

Aktor znany zwłaszcza z takich produkcji jak „M jak Miłość”, „Porady na zdrady” czy „Pech to nie grzech” przekazał fanom rewelacyjną informację. Na swój profil na Instagramie dodał najnowsze zdjęcie, które jest zapowiedzią premiery jego długo wyczekiwanego filmu. Już dziś komedia romantyczna „Poskromienie Złośnicy” jest dostępna na platformie Netflix.

Mikołaj Roznerski nie kryje radości z nadejścia daty premiery jego najnowszego filmu, przy którym pracował wraz z Magdą Lamparską. Gwiazdor dodał zdjęcie, pod którym zachęcił do oglądania jego wyczekiwanej produkcji.

-To już dziś […]. Czyli jak bestia poskramia piękną złośnicę. „Poskromienie złośnicy” reż Anna Wieczur. Zapraszam na platformę i płyńcie z nami w tej bajce — podpisał zdjęcie na Instagramie Mikołaj Roznerski.

Fani nie czekali ani chwili i szybko zapoznali się z długo wyczekiwanym filmem aktora. Mikołaj Roznerski pochwalił się na swoim InstaStory licznymi komentarzami i wiadomościami prywatnymi, jakie otrzymał od obserwatorów. Wszyscy nie kryją zachwytu nad produkcją, a także chwalą gwiazdora i Magdę Lamparską za świetne odegranie swoich ról.

„Oglądałam przed chwilą, polecam, super film. Zrelaksowałam się i pośmiałam. Gratulacje.”

„Kozacki i bardzo życiowy film. Świetnie zagrane role. Uśmiałam się do łez. Miłość w Zakopanem.”

„Uśmiałam się, wzruszyłam. I ta gra aktorska — po prostu sztos. Będzie odpalony drugi raz na pewno. Jak nie więcej” – takimi wiadomościami od fanów pochwalił się aktor na swoim Instagramie.

Mikołaj Roznerski
Instagram/mroznerski
Mikołaj Roznerski
Instagram/mroznerski
Mikołaj Roznerski
Instagram/mroznerski
Mikołaj Roznerski
Instagram/mroznerski
Mikołaj Roznerski
Instagram/mroznerski
mikołaj roznerski
Instagram/mroznerski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.