Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mikołaj Roznerski na zdjęciu z piękną gwiazdą „M jak miłość”. To nie Adriana Kalska
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.04.2022 13:14

Mikołaj Roznerski na zdjęciu z piękną gwiazdą „M jak miłość”. To nie Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski
Fot. instagram.com/mroznerski

Mikołaj Roznerski po przerwie powrócił na plan „M jak miłość”. Serialowy Chodakowski pokazał się na fotografii, a u jego boku stanęła piękna aktorka. Nie była to jednak Adriana Kalska.

Aktorzy z „M jak miłość” po dłuższej przerwie powrócili na plan. Fotografią z serialowymi bliźniakami, Piotrem i Pawłem pochwaliła się już Katarzyna Cichopek, a relacja pojawiła się także na profilu Małgorzaty Pieńkowskiej. Zdjęcia udostępnili także Adriana Kalska oraz Mikołaj Roznerski.

Choć ekranowi Chodakowscy pokonali kryzys i obecnie rysuje się przed nimi ciepła, rodzinna przyszłość, fani dobrze wiedzą, że gorące uczucie pomiędzy nimi znika poza kamerą. Jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie w grudniu ogłosiła swoje rozstanie, a widzowie z trudem uwierzyli w obietnicę, że nie wpłynie to na losy ulubionego, serialowego małżeństwa.

Mikołaj Roznerski na zdjęciu z piękną aktorką. Nie jest to Kalska

Jeszcze przed rozstaniem, Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska zachwycali na zdjęciach z planu i dawali do zrozumienia jak wielką radość sprawia im granie rodziny. Jednak od końca ubiegłego roku możemy ich zobaczyć razem jedynie w kadrze „M jak miłość”.

Teraz aktorka uczciła pierwszy dzień zdjęć pozując z Laurą i Stasiem. Ogłosiła powrót na plan i oznaczyła fotografie hashtagiem „moje skarby”. Nie ma wątpliwości, że z serialowymi dziećmi łączy ją silna więź.

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski

Z kolei gwiazdor, który nie tak dawno temu gorąco zachwalał swoją ekranową szwagierkę, teraz pokazał się na zdjęciu z inną koleżanką z planu, Pauliną Lasotą, która wciela się w Kasię. Wraz z nimi pozował także Krzysztof Kwiatkowski, odtwórca roli Jakuba. Jednak to była partnerka serialowego Łukasza, ubrana w sportowy top zwróciła uwagę fanów.

– Wow co to za urocza brunetka?

– Czyżby Kasia przyszła na bokserski trening?

Widzowie życzyli całej trójce udanej współpracy i zapewne już nie mogą doczekać się najnowszych odcinków. Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, jakie losy czekają nie tylko Chodakowskich, ale także Kasię, Jakuba i Łukasza.

Mikołaj Roznerski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Media podają nadzwyczajne wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po piosenkarzu miała zrobić rzecz, o której jego syn może tylko marzyć
  2. Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
  3. Don Vasyl rozczarowany, wypowiedział się o Viki Gabor. Zauważył zasmucający go szczegół