Mikołaj Roznerski ostatnio jest w kwiecie swojej kariery. Pojawia się w coraz to kolejnych, kinowych produkcjach, wciąż jest gwiazdą „M jak Miłość”, a ostatnio „Poskromienie Złośnicy”, w którym gra, stało się jednym z najchętniej oglądanych filmów na całym świecie w serwisie Netflix.

Początki jego działalności nie były jednak łatwe. Aktor w rozmowie z serwisem „Jastrząb Post” wyjawił, czyje wsparcie pomogło mu dotrzeć tu, gdzie jest. Zdecydował się na nie lada wyznanie.

Mikołaj Roznerski o początkach kariery

Mikołaj Roznerski, choć wciąż może być zaliczany do aktorów młodego pokolenia, debiutował w serialu „M jak Miłość” już 10 lat temu. Jak wspomniał, początek tej przygody nie był prosty, ponieważ grał niejednoznaczną do oceny postać. Serialowy Marcin, choć mógł budzić sympatię, był jednak typem chuligana, przez co wiele osób negatywnie oceniało tę rolę.

Co ciekawe, sam aktor wyjawił, że pierwotnie nie było planów, by wątek jego bohatera był tak długi. Z początku liczył się z tym, że przygoda z serialem może szybko się skończyć, ale jak podkreślił, producenci bardzo mu zaufali. Jak dziś widać, opłacało się.

Sam aktor niezwykle cieszył się, że wszystko tak się potoczyło, a najbardziej radosny był z faktu, że przez te wszystkie lata bardzo doceniła go publiczność. Nie raz został bowiem laureatem nagrody przyznawanej właśnie przez fanów. Jak stwierdził, te są chyba dla każdego aktora najważniejsze. Właśnie dlatego wystosował specjalny, szczery apel do tych, którzy go wspierają.

– Kocham Was widzowie! skwitował szczerze artysta, posyłając fanom buziaki w formie pozdrowień.

Warto podkreślić, że wielbicieli talentu Mikołaja Roznerskiego jest coraz więcej i przybywają oni z całego świata. Jakiś czas temu artysta opublikował wiadomość, jaką dostał od widza z Tajlandii, który był wprost zachwycony nie tylko jego kreacją w filmie „Poskromienie Złośnicy”, ale i całą produkcją ogólnie.

Zobacz post:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?

Źródło: jastrzabpost.pl