Barbara Krafftówna nie żyje. Kultowa aktorka zmarła dzisiaj (23 stycznia) w Konstancinie. Jej śmierć jest ciosem dla całej polskiej branży filmowej. Teraz żegnają ją aktorzy i filmowcy z różnych pokoleń. Bardzo poruszający wpis dodał też Mikołaj Roznerski.

Roznerski, którego polscy widzowie kojarzą przede wszystkim z serialu „M jak miłość”, gdzie wcielił się w postać Marcina Chodakowskiego, jak wiele osób polskiego kina, jest poruszony śmiercią Krafftówny.

Barbara Krafftówna nie żyje. Hołd oddał jej Mikołaj Roznerski

Informacja o śmierci Krafftówny uderzyła jak grom z jasnego nieba. Artystka odeszła dziś w nocy w Domu Artystów w Skolimowie. O jej śmierci poinformował Związek Artystów Scen Polskich.

Wiele gwiazd opublikowało poruszające wpisy poświęcone aktorce. Jedną z nich była Krystyna Janda (więcej TUTAJ), która pożegnała ją poruszającymi słowami.

Kolejnym gwiazdorem, który postanowił oddać hołd Barbarze Krafftównie w mediach społecznościowych, jest Roznerski. Aktor opublikował czarno-białe zdjęcie z późniejszego okresu życia gwiazdy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Podpisał je oszczędnie: R.I.P. („requiescat in pace” – „niech spoczywa w pokoju”). Widać, że młodym aktorem wstrząsnęła śmierć legendarnej gwiazdy polskiego kina.

Zobacz zdjęcie:

Barbara Krafftówna
Źródło: instagram.com/mroznerski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska nie mogła powstrzymać łez. W TVP na żywo przekazano najsmutniejsze informacje
  2. Pojechali do spalonego domu syna Magdy Gessler. Porażające, co zastali na miejscu
  3. Najrzadsze znaki zodiaku. Jest ich bardzo mało, są naprawdę wyjątkowe