Miliarderzy z Polski lubią, gdy ich pieniądze cały czas pracują. Z tego też powodu budują biznesowe odnogi. Wielu z nich inwestuje swoje oszczędności w biznesy, o których nie na co dzień nie mówią. Jedni stawiają na technologiczne startupy, inni zaś na nieruchomości, które są doskonałym źródłem dochodu.

Miliarderzy wolą być znani przeważnie z jednego biznesu, ale to nie zmienia faktu, że swoje pieniądze inwestują w inne odnogi, czasem z nudów, a czasem z pasji. Wiemy, jak wyglądają mniej znane biznesy najbogatszych Polaków. Niektóre z nich przynoszą krociowe zyski. 

Miliarderzy nie wzbudzają medialnego szumu

Sport, nieruchomości i startupy to najczęściej wybierane inwestycje wśród najbogatszych z naszego kraju. Jak podaje portal buisnessinsider.com.pl, dla przykładu, miliarderzy tacy jak, chociażby Zbigniew Jakubas inwestują w kluby. Biznesmen, który jest właścicielem takich spółek jak Mennica Polska, liczy, że Motor Lublin, wkrótce trafi do pierwszej ligi.

Niektórych może zdziwić również fakt, że znany piłkarz, Robert Lewandowski także chętnie inwestuje swoje oszczędności we wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. W 2018 roku postawił na laboratorium, które ma wykrywać i zapobiegać przemocy w sieci na bazie sztucznej inteligencji.

  1. ONZ ostrzega przed kolejną katastrofą. Miliony ludzi może ucierpieć, podobnej sytuacji nie było od 50 lat
  2. Owoce poziomek są cenne. Ale nieznana niemal nikomu tajemnica ich liści jest piorunująca
  3. Dramatyczna śmierć 2,5-letniego dziecka. Chłopiec spadł na beton, kiedy jego rodzice upajali się wysokoprocentowym trunkiem

Inwestuj i zarabiaj

Nie od dziś wiadomo, że pieniądze leżące na koncie, tracą na wartości, aby tak się nie stało, należy zainwestować je w sprawdzone biznesy. Jednym z nich jest także hotelarstwo i to właśnie na nie postawiła m.in. Grażyna Kulczyk

Wielu zazdrośników powie, że to szczęście, w niektórych przypadkach jest to, może prawda, lecz nie wszyscy miliarderzy trafili los na loterii. Niektórzy z nich dzięki swojej ciężkiej pracy, znajdują się na liście najbogatszych w naszym kraju. Nie ukrywajmy, ale bez smykałki do biznesu i dobrej intuicji, wielu może w tej kwestii polec. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

miliarderzy
Fot. instagram.com/_rl9

Miliarderzy tacy jak Lewandowski, inwestują swoje oszczędności w różnego rodzaju mniejsze biznesy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda grzmiał o „komuchach” i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
  2. Tragiczny wypadek w woj. łódzkim. Wśród poszkodowanych jest dziecko
  3. Weszła do przymierzalni i pobladła. Kobieta ujawniła porażającą prawdę o sklepach, niebywałe co widać na zdjęciach
  4. Radosław Majdan świętuje narodziny syna. W sieci pojawiły się zdjęcia, zaskakujące kto pojawił się na imprezie
  5. Szumowski wyśmiał Edytę Górniak. Diwa nie będzie zadowolona, minister nie przebierał w słowach
  6. Porażające sceny na procesji z okazji Bożego Ciała. Ręce opadają

źródło: buisnessinsider.com.pl

 

Poprzedni artykułTVP przekazuje pilny apel policji. Dotyczy wszystkich Polaków, niezwykle ważne
Następny artykułSłodki szczeniak wpadł do kubeczka i liczy na waszą pomoc. Kto go wyciągnie i przygarnie?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.