Milioner był bezsilny wobec tragedii, jaka się wydarzyła. Tragiczne zdarzenie obiegło świat i wstrząsnęło nim do reszty. Pogrążony w żałobie jest nie tylko fortunat, lecz także cała rodzina oraz bliscy współpracownicy. Nic się nie dało już zrobić. Czy musiało dojść do najgorszego?

Milioner, nowojorski gigant zmaga się z rodzinną tragedią. Wczoraj zmarła ważna i bliska mu osoba. Jak prowadzi sobie z tą sytuacją człowiek, który osiągnął tak wiele? Jak widać nawet pieniądze nie zagwarantują nam szczęśliwego życia.

Milioner: śmierć bliskiej osoby

W poniedziałek w szpitalu zmarła Hilary Tisch. Córka prezesa klubu futbolowego New York Gigants w miniony weekend próbowała popełnić samobójstwo. Trafiła do szpitala, gdzie wczoraj zmarła. Wszyscy opłakiwali jej śmierć.

Jak dowiedział się portal tmz.com ojciec opłakuje swoją córkę, jest pogrążony w żałobie. Mówił o niej, że była to miła, dbająca o innych i piękna osoba.

— Matka Hillary, jej siostry i bracia oraz ja jesteśmy zdruzgotani jej śmiercią. Pozostawia to dziurę w naszych sercach i naszym życiu. Ona, podobnie jak wielu innych, dzielnie walczyła z depresją tak długo, jak tylko mogła — mówi Steve Tisch w oświadczeniu dla tmz.com.

  1. Wstrząsająca wiadomość. Nie żyje dziennikarz TVN i TVP
  2. Gwiazda filmu „Kogel-mogel” ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Boi się o swoje życie?

Hilary Tisch: życie i choroba

Źródła portalu podają, że Hilary od wielu lat zmagała się z depresją. W życiu zawodowym spełniała się jako odnosząca sukcesy projektantka biżuterii.

Odskocznią od codziennego życia był dla niej wolontariat dla fundacji Operation Smile. Organizacja ta pomaga zbierać pieniądze na operacje deformacji twarzy dla dzieci, młodzieży i młodych dorosłych. Do tej pory udało im się zebrać środki na przeprowadzenie ponad 220 000 zabiegów.

Najgłębsze wyrazy współczucia dla całej rodziny i bliskich.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Milioner
fot. Brandon O’Connor of the U.S. Army from West Point – The U.S. Military Academy, wikipedia.org,

Ojciec pogrążył się w wielkiej rozpaczy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  2. Większość kobiet nigdy nie słyszała o ”love bombing”. 8 sygnałów, że dotyczy też twojego partnera
  3. Soda oczyszczona sprawi, że twoja cera będzie nieziemsko piękna. Wystarczy dodać jeden składnik
  4. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Wybitny Polak nie żyje
  5. Żona Gierka miała latać na zakupy do Paryża, ale też eksperymentowała w kuchni. Wymyśliła przepyszną przekąskę dla swoich dzieci

Źródło: tmz.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułKolejne obostrzenia w Polsce. Ministerstwo Zdrowia zabrało głos, podano ważną datę
Następny artykułKatarzyna Cichopek zaliczyła wpadkę. Internautka nie zostawiła na niej suchej nitki
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl