Milionerzy to uwielbiany przez Polaków teleturniej, emitowany na antenie TVN-u. Dojść do ostatniego pytania, i wygrać tytułowy milion, udaje się niewielu graczom. Natomiast uczestnik, o którym mowa ma na to naprawdę spore szanse. Ostatnio w programie pojawił się prawdziwy geniusz! Bez chwili wahania odpowiadał na pierwsze pytania. Czy zdobędzie milion?

Każdy gracz, udając się do programu Milionerzy, marzy o tym, by dojść do samego finału. Nikt nie ukrywa, że w teleturnieju, niezbędna jest odrobina szczęścia. Najważniejsza pozostaje jednak wiedza uczestników. A temu graczowi nie można jej odmówić!

Geniusz w programie Milionerzy

Ostatnio w programie pojawił się gracz, który bez wahania odpowiadał na zadane przez Huberta Urbańskiego pytania. Zaskoczył tym widownię zgromadzoną w studiu, przed telewizorami, a nawet samego prowadzącego. Hubert Urbański był w prawdziwym szoku – a niejedno już widział w swoim programie!

Uczestnik, aby odpowiedzieć na pytania, nie potrzebował korzystania z pomocy kół ratunkowych. Te były mu zbędne aż do siódmego pytania!

  1. Widzisz Marilyn Monroe czy Einsteina? Tajemnicza zagadka zdradzi, jak dobry masz wzrok
  2. Zamówił ogromną porcję ryby w nadmorskim kurorcie. Gdy zobaczył rachunek od razu chwycił za aparat, długo nie mógł uwierzyć
  3. GIS: popularna przekąska pilnie wycofywana ze sprzedaży. Stwierdzono obecność ciała obcego

Ten odcinek programu Milionerzy zaskoczył wszystkich

Trudności sprawiło mu jedynie pytanie, co oznacza zdanie: Pójdźże, kiń tę chmurność w głąb flaszy. Do dyspozycji miał klasycznie cztery odpowiedzi:

A. to pierwsze polskie zdanie

B. ma 32 litery polskiego alfabetu

C. przypisuje się Arystotelesowi

D. powtarza Kubuś Puchatek

Jednak metodą eliminacji odpowiedzi, wybrał tę prawidłową – to odpowiedź B. Chłopak szybko policzył ilość liter w zdaniu. Kim był ten geniusz?

To bardzo młody chłopak, który wszystkim zaimponował swoją wszechstronną wiedzą. Przyszły student pojawi się w kolejnym odcinku programu. Właśnie wtedy przekonamy się, czy będzie on tytułowym milionerem. Trzymamy za niego kciuki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Milionerzy
Screen z youtube.com/tvnpl

Czy Hubert Urbański przyzna milion złotych zdolnemu uczestnikowi? Przekonamy się już niebawem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziach
  2. Porażające sceny na polskim zalewie. Motorówka ratownika uderzyła
  3. Horoskop tygodniowy dla każdego znaku. Sezon Raka nie dla wszystkich będzie łaskawy
  4. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
  5. Ogromna strata, nie żyje Halina Urbanik. Bliscy przekazali smutną wiadomość o wybitnej Polce
  6. Niesłychana opłata od turytów w Zakopanem. Rachunki znad morza mogą się schować
Poprzedni artykułPodpal liść laurowy i zostaw na kilka minut. Efekty poczujesz od razu, mało kto wie o jego genialnym zastosowaniu
Następny artykułGrzegorz Skawiński obchodzi dziś 66. urodziny. Czego życzycie legendarnemu muzykowi?
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.