Milionerzy startują z nowymi nagraniami do premierowych odcinków popularnego teleturnieju. Z tej okazji Hubert Urbański postanowił wrzucić zdjęcie i pochwalić się powrotem przed kamery. To, co internauci zobaczyli na fotografii wyraźnie im się nie spodobało. Spadła na niego fala krytyki.

Milionerzy po wybuchu pandemii wracają z nowymi odcinkami na antenie stacji TVN. Po kilku miesiącach przerwy znowu można ruszyć na plan. Hubert Urbański udostępnił z niego zdjęcie na Instagramie. Fani nie wytrzymali, powiedzieli co myślą.

Milionerzy w czasach pandemii

Bo niekrótkiej przerwie prowadzący program Milionerzy wraca na plan. Z powodu wybuchu pandemii koronawirusa wiele programów telewizyjnych musiało zaprzestać nagrywania nowych odcinków. Teleturniej Huberta Urbańskiego nie był wyjątkiem. Do tej pory fani musieli zadowolić się powtórkami.

Ostatnio ogłoszono, że nagrania do nowych odcinków znowu ruszają pełną parą. Hubert powrócił do pracy i postanowił pochwalić się zdjęciem ze studia na swoim Instagramie. Fani nie kryli oburzenia. Poszło o brak maseczki. 

  1. Mąż Marii Czubaszek zdradził sekret żony. Dopiero po jej śmierci odkrył jej tajemnicę
  2. Magdalena Ogórek i Jakimowicz w TVP przekroczyli wszelkie granice. Śmiali się w głos, gdy ośmieszano drugiego człowieka

Internauci komentują w mocnych słowach

Na zdjęciu widać studio nagraniowe. Na pierwszym planie widnieje postać Huberta Urbańskiego w garniturze. To właśnie w takim wydaniu znamy go z programu Milionerzy. W tle widać widownię, która zachowuje wymagany odstęp. Wszyscy mają na sobie maseczki oprócz… samego prowadzącego. To wyraźnie zdenerwowało niektórych obserwujących Huberta.

 A nie mówiłam, że będą maski, ale prowadzący będzie bez?

 A prowadzący nie zaraża?

 No właśnie, czemu prowadzący i grający bez maseczek???  komentują pod postem fani.

Hubert Urbański postanowił wypowiedzieć się na ten temat.

 Bo zachowujemy dystans — odpowiedział krótko.

Uważacie, że to słuszne rozwiązanie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Milionerzy
fot. instagram.com/huberturbanski_official

Pod zdjęciem rozpoczęła się prawdziwa dyskusja.

Milionerzy
fot. instagram.com/huberturbanski_official

Na co dzień Hubert Urbański przestrzega obostrzeń.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiany polski duchowny
  2. Rewolucja w „The Voice of Poland’. Jeden szczegół z planu zdradził wszystko, wyciekło zdjęcie
  3. Matka zamknęła dziecko w samochodzie, poszła do sklepu. 10-latka błagała przechodniów o pomoc
  4. Test wierności. Boisz się, że ukochany cię zdradza? Oto 5 prostych pytań, które wyjawią ci prawdę
  5. Nawet kotlety mielone i schabowe nie są prostsze i lepsze. Filet z kurczaka po skandynawsku nieziemsko rozpływa się w ustach

Źródła: instagram.com, se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułKarol: „Moja żona ma zakaz pracy. Stać mnie na nianię dla dziecka, ale ona rodziła, więc niech się zajmuje”
Następny artykułSzykuje się rewolucja w „Królowych Życia”? Czołowa gwiazda TTV w końcu skomentowała
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.