Milionerzy to pogram emitowany przez stację TVN, który jest uwielbiany przez szerokie grono polskich telewidzów. W jednym z odcinków uczestnik teleturnieju miał pewną zagwozdkę przy pytaniu za 20 tysięcy złotych. Hubert Urbański, który prowadzi telewizyjne show, zapytał go o to, czym jest powięź. Czy bylibyście w stanie na to odpowiedzieć? 

Program Milionerzy jak zwykle zaskakuje swoich widzów oraz uczestników niesztampowymi pytaniami. Im bliżej do głównej wygranej, tym trudniej jest wybrać prawidłową odpowiedź, choć niektórym trafiają się łatwe pytania za o wiele większe sumy. W odpowiedzi na pytanie czym jest powięź, informujemy, że jest to mocna i elastyczna błona otaczająca poszczególne mięśnie lub grupy mięśni. 

Milionerzy
facebook.com/milionerzytvn/

Milionerzy po raz kolejny zaskoczyli uczestnika pytaniem. 

Poprzedni artykułWiśniewski i Mandaryna znowu razem. Michał opublikował oficjalny komunikat, wniebowzięci fani zasypują ich gratulacjami
Następny artykułOjciec Krzysztofa Zalewskiego napisał list do Kingi Dudy. Miał do niej zaskakującą prośbę, chodzi o Andrzeja Dudę
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.