Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Milionerzy”: gracz miał spore problemy z pytaniem za 500 zł. Wyszedł ze studia z wielkimi pieniędzmi
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.04.2022 15:37

„Milionerzy”: gracz miał spore problemy z pytaniem za 500 zł. Wyszedł ze studia z wielkimi pieniędzmi

Milionerzy
Fot. Milionerzy screen

Początkowe zmagania pana Wojciecha w „Milionerach” nie zwiastowały jego długiej rozgrywki, jednak uczestnik zaskoczył wszystkich. Opuścił studio z pokaźną sumą 75 tysięcy.

Teleturniej „Milionerzy” jest jednym z najchętniej oglądanych programów stacji telewizyjnej TVN, w którym uczestnicy sprawdzają znajomość wiedzy ogólnej. Każda z poprawnych odpowiedzi wiążę się z sumą pieniężną, która pod koniec rozgrywki trafi do zawodnika.

Podczas ostatnio emitowanego odcinka widzów i publiczność zaskoczył mieszkaniec Warszawy, pan Wojciech Łuszczyk, który na początkowym pytaniu poprosił o pomoc publiczność. Reszta zagadnień szła mu już o wiele lepiej.

Uczestnik „Milionerów” zaskoczył swoją wiedzą

Warszawiak po sześciu początkowych pytaniach był skazany na własną wiedzę ze względu na wykorzystanie wszystkich kół ratunkowych. Jedno z nich, pomoc publiczności, utracił na pytaniu wartym 500 zł, czym zaskoczył prowadzącego oraz zgromadzonych w studio.

Po takim początku rywalizacji nikt nie przypuszczał, że zawodnikowi uda się daleko zajść, jednak pan Wojciech zaskoczył wszystkich wiedzą. Na dalszych etapach „Milionerów” świetnie radził sobie z pytaniami zahaczającymi o dziedziny farmaceutyki oraz polityki.

Gracz radził sobie świetnie, aż do pytania za pokaźną sumę 125 tysięcy złotych. Prowadzący, Hubert Urbański zapytał uczestnika o znaczenie słowa „komers”. Warszawiak w odpowiedzi mógł zaznaczyć jedną z czterech opcji: A. fałszywy bóg, B. obrobiony pień drzewa, C. duża paczka towaru, D. impreza na koniec szkoły.

Na twarzy pana Wojciecha malowało się coraz większe zakłopotanie, ponieważ nie był pewny odpowiedzi. Intuicja kierowała go ku podpowiedzi C (prawidłowa była opcja D), jednak ostatecznie postanowił wycofać się z dalszej rozgrywki, zabierając gwarantowaną kwotę 75 tysięcy złotych.

Uczestnik „Milionerów” wykazał się dużą wiedzą oraz rozsądkiem, który często się gubi w obliczu kamer i wysokich kwot pieniężnych. Teleturniej niejednokrotnie udowodnił, że pilna edukacja może zapewnić nam szczerozłote korzyści.

Kolejne zmagania uczestników można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w TVN.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Źródło: Plejada

Tagi: Milionerzy