Milionerzy — kultowy teleturniej przynosi fortunę również prowadzącemu? Na temat tego, ile zarabia Hubert Urbański, krążą prawdziwe legendy. Czy w opowieściach jest ziarno prawdy? Fakt donosi, że rocznie zgarnia ponad milion! Nie uwierzycie, ile wynosi jego miesięczna pensja. Gwiazdor TVN ciężko zapracował na obecną pozycję oraz zaufanie widzów, a stacja to docenia!

To jeden z najbardziej znanych polskich teleturniejów. Trudno wyobrazić sobie, że na fotelu prowadzącego mógłby zasiadać ktoś inny niż Hubert Urbański. Nic dziwnego — dziennikarz prowadzi program Milionerzy już od 1999 roku z krótkimi przerwami. Niewielu pracowników telewizji może cieszyć się taką pozycją i… bajeczną pensją! Ile zarabia Hubert Urbański? Fakt dotarł do zadziwiających informacji o spektakularnych zarobkach gospodarza programu. Wygląda na to, że sam mógłby już nie pracować do końca życia! 

Ile dostaje Hubert Urbański za prowadzenie programu Milionerzy?

Hubert Urbański w tym roku świętował dwudziestolecie prowadzenia — z drobnymi przerwami — teleturnieju Milionerzy. Dzisiaj gwiazdor TVN występuje również w cyklu w Dzień dobry TVN, pojawił się także w programie Agent — Gwiazdy. Władze stacji wysoko cenią zaangażowanie, doświadczenie oraz zaufanie, jaką widzowie darzą dziennikarza. Najlepiej odzwierciedla to wysokość jego zarobków!

Ile zarabia Hubert Urbański na prowadzeniu teleturnieju Milionerzy? Według ustaleń magazynu Fakt miesięczna pensja prezentera wynosi aż sto tysięcy złotych. Magazyn podaje, że początkowo zarobki gwiazdora nie były aż tak spektakularne. Jednak dziennikarz poprosił o podwyżkę, a władze stacji zgodziły się przychylić do jego pragnienia. Tygodnik Rewia podaje, że jeszcze w 2016 roku miał zarabiać dziewięćset tysięcy złotych rocznie, co dawało miesięczną pensję w wysokości siedemdziesięciu pięciu tysięcy złotych. 

Ile zarabia Hubert Urbański?

Prowadzenie programu Milionerzy to niejedyne źródło zarobków Huberta Urbańskiego. Gala.pl podaje, że prezenter miał otrzymać za udział w programie Agent — Gwiazdy pensję w wysokości trzydziestu tysięcy złotych, a w razie, gdyby dotarł do finału — drugie tyle. Władze stacji miały istotny powód, by zaproponować Urbańskiemu tak lukratywny kontrakt.

— TVN mocno wierzy, że Hubert przyciągnie przed ekrany widzów. To dlatego może liczyć na jedną z najwyższych stawek w programie — gala.pl cytuje magazyn Fakt. 

Nic dziwnego, że Hubert Urbański tak ciężko pracuje — gwiazdor troszczy się o swoją liczną rodzinę. Jak możemy przeczytać na pl.wikipedia.org, dziennikarz TVN jest ojcem czterech córek: Marianny, Krystyny, Stefanii oraz Danuty. W ostatnim czasie zrobiło się głośno o drugiej z pociech — Krystynie Engelmayer-Urbańskiej, która przyszła na świat z małżeństwa z Urszulą Engelmayer. To utalentowana studentka grafiki, a jej kolaże i grafiki możemy podziwiać w wielu czasopismach. 

Spodziewalibyście się, ile zarabia Hubert Urbański? Gwiazdor programu Milionerzy naprawdę jest doceniany przez swoich pracodawców!

ZOBACZ ZDJĘCIA HUBERTA URBAŃSKIEGO:

milionerzy ile zarabia hubert urbański
fot. instagram.com @huberturbanski_official

Ile zarabia Hubert Urbański? Fakt podaje, że dziennikarz sam jest milionerem!

milionerzy ile zarabia hubert urbański
fot. instagram.com @huberturbanski_official

Hubert Urbański prowadzi teleturniej Milionerzy już od 20 lat! 

milionerzy ile zarabia hubert urbański
fot. instagram.com @huberturbanski_official

Spodziewalibyście się, ile zarabia Hubert Urbański? Mógłby do końca życia już nic nie robić!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znamy PIERWSZE nazwisko nowego trenera The Voice of Poland! Fani są zaskoczeni
  2. Kuloty – stylizacje na każdą okazję i porę roku. Inspiracje i najmodniejsze zestawienia
  3. Jeden z założycieli Budki Suflera walczy z nowotworem. Zespół wydał oświadczenie
  4. Dziewczyna Marcina Gortata jest piękna i bardzo ambitna. Wiemy, kim jest
  5. Znaki zodiaku, które są cudownymi PRZYJACIÓŁMI. Na nich można polegać

źródła: Fakt, gala.pl, wp.pl, Rewia

Poprzedni artykułDanuta Wałęsa naprawdę nazywa się inaczej. Imię pierwszej damy nierzadko sprawiało jej kłopoty
Następny artykułPielęgnacja skóry po 50. roku życia. Najważniejsze produkty i składniki, które odświeżą twój wygląd
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.