Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Milionerzy”: „kontynentalne w hotelach”? Nim odpowiedzieli na pytanie, zagrali w papier, kamień, nożyce
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.06.2022 15:49

„Milionerzy”: „kontynentalne w hotelach”? Nim odpowiedzieli na pytanie, zagrali w papier, kamień, nożyce

Milionerzy
Kadr z teleturnieju Milionerzy, prod. Jake Vision

„Milionerzy” wyemitowali specjalny odcinek z okazji Dnia Dziecka. Duet uczestników rozegrał między sobą partię gry, by wyłonić odpowiadającego na pytanie.

Teleturniej TVN z okazji święta wszystkich pociech zorganizował specjalny odcinek, w którym to dwie drużyny ojców z dziećmi mierzyły się z pytaniami z wiedzy ogólnej. Widzowie mogli zobaczyć, jak o nagrodę główną stara się Cezary Pazura z córką, Anastazją oraz Jan Peszek z synem, Błażejem.

Drugi z wymienionych duetów już na początku rywalizacji musiał rozgrywać dodatkowe starcia, by zaznaczyć poprawną odpowiedź. Mężczyźni w pewnym momencie zagrali w papier, kamień i nożyce.

„Milionerzy”: uczestnicy grają między sobą, by wybrać odpowiedź

Widzowie teleturnieju TVN nie od dziś wiedzą, że pytania, z którymi mierzą się uczestnicy, zazwyczaj wychodzą poza podstawową wiedzę ogólną. Czasami bohaterowie odcinków muszą się nieźle głowić, by dotrzeć do prawidłowej odpowiedzi.

Podczas specjalnego epizodu z okazji Dnia Dziecka „Milionerzy” nie mogli obniżyć swojego poziomu dla gwiazdorskich uczestników. Co więcej, już jedno z pierwszych pytań sprawiło sporo problemów Janowi Peszkowi i jego synowi.

Panowie mieli określić, do czego odnosi się zwrot „kontynentalny” używany przez hotele. Uczestnicy mogli wybrać pomiędzy: A.łóżka i śniadania, B.szafy i obiady, C.windy i podwieczorki oraz D.stoliki nocne i kolacje.

Wybór odpowiedzi stanowił dla uczestników problem, jednak szybko postanowili temu zaradzić za sprawą prostej dziecięcej gry. Zmierzyli się w rozgrywce papier, kamień, nożyce, a gdy Błażej Peszek zwyciężył, definitywnie zaznaczył odpowiedź A.

Hubert Urbański z zadowoleniem oznajmił, że panowie wybrali prawidłową opcję, gwarantując sobie 1000 zł.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Sandra Kubicka nagrała film w wannie. Trudno oderwać wzrok
    2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
    3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Tagi: Milionerzy