Milionerzy: pytanie za milion padnie w najnowszym odcinku? Najnowszy zwiastun programu to prawdziwa bomba, która pozostawiła widzów w niepewności! Czy w Milionerach padł milion?

Najnowszy odcinek Milionerów zapowiada się bardzo ekscytująco. Fani wstrzymali oddech, kiedy zobaczyli zwiastun nowego odcinka. Czy padła najwyższa wygrana? Wiele na to wskazuje! Milionerzy: pytanie za milion zawsze budzi ogromne emocje wśród widzów!

Milionerzy: pytanie za milion

Czy padł milion w Milionerach? Nowa zajawka programu TVN sugeruje, że tak! Uwielbiany na całym świecie teleturniej zawsze budzi ogromne emocje. Zwiastun najnowszego odcinka pozostawił widzów w ogromnej niepewności! Zasiadający w fotelu prowadzącego Hubert Urbański pyta w nim: Padł milion w Milionerach? Może – mówi, uśmiechając się tajemniczo i strzepuje z ramion złote konfetti. Czy to znaczy, że ktoś wygrał milion? Jak brzmiało pytanie za milion? Kto wygrał?

W ostatnim odcinku widzieliśmy pana Andrzeja, któremu udało się wygrać już 75 tysięcy złotych! Musiał jednak przerwać grę, ponieważ skończył się czas antenowy programu. Od miliona dzielą go tylko 4 pytania! Czy wygra najwyższą nagrodę?

Kto wygrał milion w Milionerach?

Milionerzy: pytanie za milion pojawi się w najbliższym odcinku? Wiele wskazuje na to, że tak! Komu udało się wygrać milion wcześniej w polskiej edycji programu? Jak na razie milion w Milionerach padł tylko dwukrotnie. Pierwszy raz milion wygrał pan Krzysztof Wójcik w 2010 roku. Niedawno pytanie za najwyższą stawkę usłyszała także druga osoba: pani Maria Romanek, emerytowana nauczycielka języka polskiego, która szybko rozprawiła się z pytaniami dzielącymi ją od miliona, a wygraną przeznaczyła niemal w całości na cele charytatywne!

Czy po raz kolejny padnie milion? Zwiastun nowego odcinka sugeruje, że może się tak stać! Nie możemy się doczekać, by przekonać się, czy pan Andrzej wygra najwyższą nagrodę! Przypomnijmy, że zaledwie kilka tygodni temu w programie padło kolejne pytanie o milion. 24-letni Maksymilian Bilewicz z Poznania wycofał się jednak i wybrał nagrodę gwarantowaną – 500 tysięcy złotych. Milionerzy: pytanie za milion może paść wkrótce po raz kolejny!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

milionerzy
fot. TVN

Milionerzy: pytanie za milion zawsze budzi ogromne emocje!

Hubert Urbański pochodzenie
kadr z programu Milionerzy TVN

Najnowszy zwiastun programu wskazuje na to, że może paść najwyższa wygrana!

Milionerzy
materiały prasowe TVN

Ostatnią zwyciężczynią programu była pani Maria Romanek, która milion wygrała w 2018 roku.

milionerzy: pytanie za milion
kadr z programu Milionerzy TVN

Wcześniej jedynym milionerem z polskiej edycji był Krzysztof Wójcik, który zwyciężył w 2010 roku.