Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Milionerzy: Uczestnik wykonał telefon do przyjaciółki. Głos po drugiej stronie wywołał poruszenie
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 11.11.2021 12:35

Milionerzy: Uczestnik wykonał telefon do przyjaciółki. Głos po drugiej stronie wywołał poruszenie

milionerzy
fot. instagram.com @tvn.pl

Jeden z ostatnich odcinków programu „Milionerzy” wzbudził wiele emocji i to nie ze względu na poziom pytań w programie. Podczas udziału w grze uczestnik postanowił skorzystać z koła ratunkowego „telefon do przyjaciela”, głos po drugiej stronie słuchawki zaskoczył nawet samego Huberta Urbańskiego.

Podczas 30 sekund rozmowy gracza z przyjacielem może się wiele wydarzyć… albo zupełnie nic. W zależności od zgrania osób rozmawiających, tym razem przyjaciółka uczestnika programu była bardzo powściągliwa i dość oszczędna w słowach.

Nietypowa rozmowa w „Milionerach”

W jednym z ostatnich odcinków słynnego programu „Milionerzy” uczestnik gry zdecydował się skorzystać z telefonu do przyjaciela, licząc na pomoc w odnalezieniu poprawnej odpowiedzi.

Gracz zadzwonił do przyjaciółki o imieniu Natalia, już po pierwszych sekundach można było wyczuć, że kobieta jest dość małomówna. Ton jej wypowiedzi sugerował, że nie ma ochoty na rozmowę i jak najszybciej chce ją zakończyć.

Zachowanie Natalii natychmiast zwróciło uwagę widowni, a nawet samego Huberta Urbańskiego, który nie wiedział, co powiedzieć i próbował powstrzymywać śmiech.

Na szczęście ostatecznie Natalia pomogła dotrzeć graczowi do poprawnej odpowiedzi na pytanie: „Co robią drzewa, takie jak brzoza czy głóg, po ścięciu?”. Poprawna odpowiedź brzmiała „płaczą”.

Po wszystkim gracz podczas rozmowy z Urbańskim wyznał, że jego przyjaciółka jest po prostu bardzo konkretną osobą.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Britney Spears cała jak we krwi. Makabryczne zdjęcia trafiły do sieci
  2. Smutne wieści, fani „M jak miłość” przeżyją wstrząs. Bohaterowie serialu odejdą na zawsze
  3. Kontrowersyjne wydanie „Wiadomości” na TVP po marszu dla Izy