Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Milionerzy”. Uczestnik zrezygnował z odpowiedzi na pytanie za ćwierć miliona. Podjął dobrą decyzję
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.06.2022 11:21

„Milionerzy”. Uczestnik zrezygnował z odpowiedzi na pytanie za ćwierć miliona. Podjął dobrą decyzję

Milionerzy
fot. kadr z programu „Milionerzy” prod. Jake Vision

Bohater odcinka „Milionerzy” miał szansę zgarnąć aż ćwierć miliona złotych w znanym teleturnieju. Pytanie sprawiło, że zaczął dogłębnie się zastanawiać. Ostatecznie wolał wyjść ze studia z gwarantowaną kwotą.

Teleturniej TVN od lat sprawdza znajomość wiedzy ogólnej uczestników poprzez zawiłe pytania. Każda poprawna odpowiedź zbliża ich do wygrania niemałych kwot pieniężnych, w tym tytułowego miliona.

Ostatni odcinek programu „Milionerzy” postawił przed uczestnikiem trudny dylemat. Pytanie o ćwierć miliona złotych sprawiło, że zrezygnował z dalszej rozgrywki.

„Milionerzy”: Uczestnik zrezygnował w kluczowym momencie

Każdy etap teleturnieju wiąże się z większą trudnością pytań z wiedzy ogólnej. Kandydaci mogą polegać na własnej znajomości faktów, bądź na kołach ratunkowych (telefon do przyjaciela, pół na pół oraz pomoc publiczności).

Pan Michał znakomicie radził sobie z zagadnieniami, aż doszedł do pytania wartego ćwierć miliona złotych. W tym miejscu „Milionerzy” zaskoczyli zarówno uczestnika jak i widzów przed telewizorami. Prowadzący, Hubert Urbański, przeczytał treść, a brzmiała tak: Europ wśród europ: A. księżyc Jowisza, B. kochanka Zeusa, C. srebrzystobiały metal, D. kontynent lub jego część.

Uczestnik był zaskoczony pytaniem, jednak nie zamierzał polegać jedynie na własnej intuicji. Ostatecznie postanowił zrezygnować z dalszej rozgrywki o ćwierć miliona złotych. Studio opuścił z gwarantowaną sumą 125 tysięcy złotych.

Na koniec prowadzący programu „Milionerzy” zdradził, że prawidłową opcją była odpowiedź C. Pan Michał tym bardziej odetchnął z ulgą, gdy wyznał, że obstawiał pierwszą z odpowiedzi.

Milionerzy
Milionerzy

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Hubert Urbański ukrywał wstydliwy sekret. Znajoma aktorka się wygadała
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?

Tagi: Milionerzy